شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۲۶ شهریور ۹۸

بارش باران در بخش وسیعی از کشور

به روز شده در ۱۳ خرداد ۱۳۹۷

شهریاریها : احد وظیفه با اشاره به آخرین داده های هواشناسی افزود: امروز به سبب نفوذ جریانات شمالی، ضمن کاهش ۸ تا ۱۰ درجه ای دما در استانهای ساحلی خزر ابرناکی، گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود و دریای خزر مواج است. همچنین امروز با فعالیت سامانه در شمال غرب، دامنه های جنوبی البرز، بخشهایی از غرب، مرکز و ارتفاعات جنوب غرب کشور، وزش باد، رگبار و رعد و برق موقت پیش بینی می شود.

وی ادامه داد: شدت بار امروز در شمال استانهای آذربایجان غربی و شرقی، برخی مناطق اردبیل، شمال استان سمنان شمال خراسان رضوی، برخی مناطق استان مرکزی، لرستان و همدان خواهد بود. 

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع هواشناسی تاکید کرد: فردا سامانه بارشی در دامنه های شرقی و مرکزی البرز، سواحل خزر شمال شرق، نواحی مرکزی و بخشهایی از شرق، دامنه های زاگرس و شمال غرب کشور فعال خواهد بود و سبب رگبار باران، رعد و برق و وزش باد در این مناطق خواهد شد. روز یکشنبه هوای خنک در سواحل شمالی ماندگار خواهد بود و کاهش ۴ تا ۷ درجه ای دما رخ هواهد داد. 

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...