شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۰۲ شهریور ۹۸

بابایی سرپرست موقت شهرداری شهریار شد

به روز شده در ۱۶ مرداد ۱۳۹۸

شهریاریها :در یکصد و شصت و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر شهریار با دستور انتخاب شهردار شهریار، حجت علی بابایی به عنوان سرپرست شهرداری شهریار منصوب شد.

 وی پیش‌تر معاون اقتصادی و سرمایه گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری شهریار را عهده دار بود.

بهزاد درخشان عضو شورای اسلامی شهر شهریار در خصوص آخرین وضعیت شهردار و تعیین سرپرست شهرداری شهریار اظهار داشت: جلسه برای تعیین تکلیف وضعیت شهردار شهریار برگزار شد و متاسفانه با وجود تمام مکاتبات صورت گرفته با مراجع ذی صلاح در جهت تعیین تکلیف شهردار وضعیت شهریار، هیج گونه پاسخی در این خصوص دریافت نشد و از طرفی افکار عمومی شهریار نیز منتظر این موضوع بود.

وی افزود: ما بر سر یک دوراهی مانده بودیم و به لحاظ قانونی امکان انتخاب سرپرست وجود نداشت و در نهایت تصمیم بر این شد تا سرپرست موقت برای رسیدگی به وظایف شهردار تا حصول نتیجه انتخاب شود و این مصوبه برای بررسی قانونی بودن یا عدم آن به هیئت تطبیق مصوبات شورای اسلامی ارسال خواهد شد و در آن هیئت تصمیم گیری خواهد شد.

عضو شورای اسلامی شهریار بیان داشت: در نهایت از بین گزینه‌های مطرح شده حجت الله بابایی معاون سرمایه گذاری شهرداری شهریار با ۵ رای به عنوان سرپرست موقت انتخاب شد و هیئت تطبیق شهرستان قانونی بودن این مصوبه را اعلام خواهد کرد و یا دلایل رد مصوبه را به صورت کتبی اعلام خواهند کرد.

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...