اولین هم اندیشی مردم و فعالان حوزه دیجیتال در شهریار
اولین هم اندیشی مردم و فعالان حوزه دیجیتال در شهریار

شهریاریها : اولین هم اندیشی مردم و فعالان حوزه دیجیتال در فرهنگسرای استاد شهریار با استقبال خوب و قابل توجه علاقمندان برگزار شد. نشست هم‌اندیشی مردم و فعالان حوزه دیجیتال که فراخوان آن در وب سایت رویداد منتشر شده بود، با حضور استادان، دانشجویان  و فعالان این عرصه علاقه‌مندان با موضوع مردم و فضای دیجیتال، […]

شهریاریها : اولین هم اندیشی مردم و فعالان حوزه دیجیتال در فرهنگسرای استاد شهریار با استقبال خوب و قابل توجه علاقمندان برگزار شد.

نشست هم‌اندیشی مردم و فعالان حوزه دیجیتال که فراخوان آن در وب سایت رویداد منتشر شده بود، با حضور استادان، دانشجویان  و فعالان این عرصه علاقه‌مندان با موضوع مردم و فضای دیجیتال، عصر دیروز در سالن همایش‌های فرهنگسرای استاد شهریار  به کار خود پایان داد.

در این نشست سه‌ساعته که برای اولین بار در سطح شهرستان‌ شهریار برگزار شد، مباحث و موضوعات پیرامون فناوری اطلاعات و ارتباطات، کسب‌وکارهای اینترنتی و تجارت الکترونیک و همچنین حمایت از ایده‌ها و فراهم‌سازی سازوکارهای آن موردبررسی قرار گرفت.

وحید کیوانی مجری این سمینار تخصصی در حوزه فضای مجازی با مثبت ارزیابی کردن این هم اندیشی از سخنرانان این نشست اساتید حسین گوهری،احسان حسینی، مهدی طاهری و زهرا شایق و همچنین حضور بهزاد درخشان از اعضاء شورای شهر شهریار تقدیر و تشکر کرد و اظهار امیدواری کرد در آینده نزدیک بتوانیم با برگزاری این چنین نشست ها در رشد و ارتقاء این حوزه در شهرستان گام های موثری را برداریم.

شایان ذکر است این همایش از دو هفته قبل در سایت evand.com برای ثبت نام عموم قرارگرفته بود و به صورت رایگان برگزار شد.

عکس : عارف فتحی

[nggallery id=70]