شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۲۶ شهریور ۹۸

اولین همایش اتومبیلرانی و موتورسواری در شهریار برگزار شد

به روز شده در ۱۱ دی ۱۳۹۷

شهریاریها : اولین همایش اتومبیلرانی و موتورسواری شهرستان شهریار با حضور مهندس فرنیاپور معاون سیاسی انتظامی ، مهندس ژاله رو معاون مالی و برنامه ریزی فرمانداری شهرستان شهریار ،مهندس کاویانی شهردار،آقای جعفری رئیس واعضاشورای شهراندیشه ،صیفوری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار ، و دیگر مسئولین شهرستان شهریار و شهر اندیشه در بازار بزرگ ایرانی اسلامی این شهر برگزار شد .

 همایش اتومبیل رانی و موتورسیکلت های ورزشی با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر با استقبال بی سابقه و پر شور شهروندان شهر اندیشه روبرو شد و توانست اوقات خوب و خوشی را برای شهروندان این شهر رقم بزند.

در حاشیه این همایش دیدنی بهروز کاویانی شهرداراندیشه اظهار کرد : این همایش که مورد توجه اقشار مختلف مردم قرار گرفت با نظم و شور و نشاط خاصی و با حضور و حرکات نمایشی و حرفه ای انواع موتورها و اتومبیل های کلاسیک و اسپورت در یک روز تعطیل برگزار شد.

وی افزود : برای برپایی این گونه همایش ها مشکلات زیادی وجود دارد که به لطف خدا با برطرف کردن آنها در صدد برگزاری مناسب تر و در خور شان شهروندان اندیشه هستیم ، امروز تلاش های ما نتایج دل خواهمان را داد اما باز هم امید است با همکاری مسئولان رده بالای شهرستانی امکانات بیشتری را جهت رفاه ورزشکاران و تماشاگران شهر اندیشه فراهم آوریم.

کاویانی گفت : هدف از برگزاری همایش اتومبیل رانی و موتور سواری ایجاد مکانی امن و مناسب برای استفاده از اتومبیل ها و موتورهای خاص توسط ورزشکاران و شرکت کنندگان این حرفه و همچنین ایجاد فضایی شاد برای شهروندان شهرمان می باشد.

کاویانی در پایان بیان کرد : جا دارد از تلاشهای عوامل نیروی انتظامی ، هلال احمر و سازمان آتش نشانی شهرداری اندیشه،تشکر و قدردانی نمایم که همیشه به بهترین شکل ممکن در کنار ما بودند ، همینطور با توجه به خطرات موجود خدا را شاکریم که هیچ صدمه و آسیبی چه برای شرکت کنندگان و چه برای تماشاگران در این همایش پیش نیامد

مطالب مرتبط

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...