شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۰۲ شهریور ۹۸

اولین بخشدار بخش جدید جوقین شهرستان شهریار معرفی شد

به روز شده در ۲۶ تیر ۱۳۹۸

شهریاریها : طی مراسمی سید علی رحیمی به‌عنوان اولین سرپرست بخشداری بخش جدید جوقین شهرستان شهریار و هادی منجیلی به‌عنوان بخشدار مرکزی شهریار معرفی شدند.

سال ۱۳۹۷ بخش جدیدی با نام جوقین با پیشنهاد وزارت کشور در هیات دولت مطرح و با استناد به ماده ۱۳ قانون تعاریف و ضوابط تقسیمات کشوری تصویب شده بود و به وزارت کشور نیز جهت ابلاغ نهایی به استانداری تهران و نهایتاً فرمانداری شهریار، ابلاغ شد.

بخش جوقین به مرکزیت شهر وحیدیه از ترکیب دهستان‌های جوقین، فردوس و شهر فردوسیه ایجاد شد و تشکیل بخش جدید دیگری نیز با مرکزیت باغستان در حال بررسی و طی روند قانونی است.

امروز نیز طی مراسمی در فرمانداری شهریار تکریم و معارفه بخشدار مرکزی شهریار و بخشدار بخش جدید جوقین برگزار شد و سید علی رحیمی، بخشدار پیشین بخش مرکزی شهریار به عنوان سرپرست بخشداری بخش جدید جوقین و هادی منجیلی به عنوان بخشدار بخش مرکزی شهریار با حکم استاندار تهران منصوب و معارفه شدند.

نظر شما

یک دیدگاه در “جایگاه امنیت در بهارستان به حد مطلوبی ارتقا یافته است”

  1. غلامرضا جودی گفت:

    ما جمع کثیری از اهالی صالحیه هستیم لطفا به بیابان های ورودی این شهر رسیدگی کنید که چه در فصل سرما و چه در فصل گرما آسایش را از اهالی گرفته است و چرا فضای سبز ایجاد نمی کنید و جای محتادان و اراذل اوباش شده است.

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...