اهداف تعیین شده برای ارتقای امنیت در غرب استان تهران اجرا شده است
اهداف تعیین شده برای ارتقای امنیت در غرب استان تهران اجرا شده است
فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران گفت: تمام اهداف تعیین شده برای ارتقای امنیت در غرب استان تهران اجرا شده است.

به گزارش شهریاریها ،سردار محسن خانچرلی صبح چهارشنبه در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی غرب استان تهران اظهار داشت: از تیر ماه سال ۹۴ تا کنون در سمت فرماندهی انتظامی غرب استان تهران مشغول به خدمت شدم و در این زمان به خدمت پرداختم و با ۳ برنامه کلی افزایش و تولید امنیت، معیشت و صیانت از همکاران و مورد سوم مسائل عمرانی با توجه به امکاناتی که در این منطقه وجود داشت صورت گرفت.

خانچرلی با اشاره به اینکه برای افزایش امنیت در این منطقه ۱۵ برنامه عنوان شده در روز معارفه اجرا شد و افزود: به صورت مستمر سعی شد طبق اصول در شوراهای تأمین حضور پیدا کنیم و با توجه به اینکه در غرب استان تهران و مرکز استان قرار داریم همکاری تنگاتنگ میان دستگاه‌ها و دادستان رخ داد.

وی به بحث آگاه سازی مردم نیز اشاره کرد و بیان داشت: در این زمینه اقداماتی صورت گرفت و فضای مجازی و رسانه‌های محلی نیز مدیریت شدند و از مهم‌ترین موضوعات دیگر تعامل و هم افزایی با مسئولان سپاه بود که این امر محقق شد و تفاهم نامه‌های مختلفی امضا شد.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران عنوان داشت: از دیگر معضلات غرب استان تهران ۱۱۰ بود که ارتباط مردم به سختی انجام می‌شد و با توجه به تجربه‌ای که داشتیم این اتفاق در غرب استان تهران نیز اجرا شد و با وجود همه محدودیت‌ها ۶ اپراتوری که به ۳ میلیون نفر باید پاسخ می‌داد را به ۲۰ اپراتور ارتقا دادیم که بزرگترین رضایتمندی را در مردم به وجود آورد و قبلاً روزانه ۵۵۰ خبر به نیروی انتظامی می‌رسی و اکنون بالای ۵ هزار خبر به این نیرو می‌رسد.

وی به بحث یکسان سازی شهرستان‌های تابعه نیز اشاره کرد و گفت: این مسئله در بیش از ۳ سال از استانداری پیگیری شد که هوشمند سازی این شهرستان‌ها انجام شود تا جرایم کاهش پیدا کنند و خوشبختانه تمام شهرستان‌ها مجهز به نصب دوربین‌های مدار بسته شده اند.

خانچرلی به تقویت فرهنگ ترافیک، حوزه مبارزه با اراذل و اوباش نیز اشاره کرد و عنوان داشت: امروز اشراف و تسلط اطلاعاتی به این افراد داریم و هر لحظه اراده کنیم در طرح‌های انفرادی کنترل‌های لازم صورت می‌گیرد، هدف گذاری در خصوص مبارزه با مواد مخدر نیز صورت گرفت به طوری که قبلاً کشفیات زیر ۱۰ تن بود و امروز به ۲۴ تن رسیده است.