انفجار ساختمان سه طبقه در تهران امروز 2 کشته بر جا گذاشت
انفجار ساختمان سه طبقه در تهران امروز 2 کشته بر جا گذاشت

گروه حوادث شهریاریها :  هوشنگ فولادی در گفت و گو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس، افزود این حادثه ساعت 2 و 15 دقیقه صبح امروز به اورژانس تهران  اطلاع داده شده و بلافاصله دو دستگاه آمبولانس در محل حادثه واقع در خیابان گلاب، در حاشیه بزرگراه محمدعلی جناح، پایین تر از میدان صادقیه حاضر شدند. […]

713810_PhotoAگروه حوادث شهریاریها :  هوشنگ فولادی در گفت و گو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس، افزود این حادثه ساعت 2 و 15 دقیقه صبح امروز به اورژانس تهران  اطلاع داده شده و بلافاصله دو دستگاه آمبولانس در محل حادثه واقع در خیابان گلاب، در حاشیه بزرگراه محمدعلی جناح، پایین تر از میدان صادقیه حاضر شدند.

وی ادامه داد: با حضور مأموران اورژانس مشخص شد که در طبقه همکف یک ساختمان سه طبقه احتمالاً به علت نشت گاز انفجاری رخ داده که طی آن متأسفانه یک مادر 40 ساله و دختر 15 ساله او که در طبقه همکف ساکن بودند، جان باختند.

رئیس اورژانس تهران اضافه کرد: بر اثر این حادثه طبقه دوم این ساختمان نیز تخریب شد و یک خانواده 3 نفره ساکن آن شامل پدر، مادر و فرزندشان مصدوم شدند که این مصدومان توسط اورژانس تهران بعد از اقدامات اولیه به بیمارستان حضرت رسول(ص) منتقل  شدند.

وی گفت: در طبقه سوم این ساختمان نیز شیشه های ساختمان خرد شد، اما در این طبقه مصدومی گزارش نشده است.

فولادی افزود: مأموران اورژانس تهران هنوز در محل حادثه حضور دارند و عملیات آواربرداری برای خارج کردن جسد دختر متوفی در طبقه همکف ادامه دارد.