امیر علی اکبری مادام‌العمر محروم شد
امیر علی اکبری مادام‌العمر محروم شد

گروه ورزش شهریاریها : کشتی گیر سنگین وزن تیم ملی ایران که عنوان قهرمانی جهان را یدک می کشد به خاطر استفاده از مواد نیروزا مادام العمر از حضور در میادین ورزشی محروم شد. وی قبل از این نیز یکبار به خاطر استفاده از مواد نیروزا محروم شده بود. به گزارش خبرگزاری مهر، امیر علی اکبری […]

13920701000334_photoaگروه ورزش شهریاریها : کشتی گیر سنگین وزن تیم ملی ایران که عنوان قهرمانی جهان را یدک می کشد به خاطر استفاده از مواد نیروزا مادام العمر از حضور در میادین ورزشی محروم شد. وی قبل از این نیز یکبار به خاطر استفاده از مواد نیروزا محروم شده بود.

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر علی اکبری که به خاطر استفاده از مواد نیروزا و محرومیت المپیک 2012 لندن را از دست داده بود، در فاصله کوتاهی پس از بازگشت به دنیای قهرمانی مجددا نمونه دوپینگش مثبت اعلام شد و این بار برای همیشه محروم شد.

براساس اعلام سایت فدراسیون بین المللی کشتی، امیر علی اکبری به علت مثبت اعلام شدن آزمایش دوپینگش برای دومین بار، به طور مادام العمر از حضور در کشتی محروم شد. علی اکبری در شرایطی با این حکم مواجه شده که چندی پیش در رقابت های جهانی بوداپست عنوان قهرمانی و مدال طلای جهان را به خود اختصاص داده بود.