امروز آخرین مهلت ثبت‌نام آزمون سراسری کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
امروز آخرین مهلت ثبت‌نام آزمون سراسری کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

شهریاریها : داوطلبان علاقه‌مند به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد تا امروز شنبه 21 بهمن‌ماه فرصت دارند تا با مراجعه به سایت www.AZMOON.org  نسبت به ثبت‌نام خود برای آزمون سال 92 اقدام کنند. هر داوطلب می‌تواند براساس علاقه، 20 رشته/محل را انتخاب کند که این انتخاب‌ها باید از یک مجموعه امتحانی صورت گیرد. فارغ […]

13901103000227_PhotoAشهریاریها : داوطلبان علاقه‌مند به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد تا امروز شنبه 21 بهمن‌ماه فرصت دارند تا با مراجعه به سایت www.AZMOON.org  نسبت به ثبت‌نام خود برای آزمون سال 92 اقدام کنند.

هر داوطلب می‌تواند براساس علاقه، 20 رشته/محل را انتخاب کند که این انتخاب‌ها باید از یک مجموعه امتحانی صورت گیرد.

فارغ التحصیلان ممتاز مقطع کارشناسی که علاقه‌مند به ثبت‌نام در ارزشیابی بدون آزمون هستند، نیز می‌توانند مستقل از اینکه از کدام واحد دانشگاهی فارغ التحصیل شده‌اند، 20 رشته/محل را انتخاب کنند، که شیوه گزینش این دسته از متقاضیان بر این روال است که ابتدا در واحد فارغ التحصیلی‌شان بررسی شده و سپس سایر گزینه‌ها مورد توجه قرار می‌گیرد.

امسال مرکز آزمون 46 حوزه امتحانی در سطح کشور در نظر گرفته است و داوطلبان می‌توانند بدون توجه به 20 رشته/محل انتخابی، حوزه امتحانی خود را انتخاب کنند.

زمان برگزاری آزمون در روزهای نهم، دهم و یازدهم خرداد ماه سال 92 و اعلام نتایج پذیرفته‌شدگان در شهریور ماه سال 92 است.