امام جمعه شهریار: مشارکت پر شور در انتخابات خواست رهبری است
امام جمعه شهریار: مشارکت پر شور در انتخابات خواست رهبری است
امام جمعه شهرستان شهریار با تاکید بر بیانات رهبری مبنی بر مشارکت پر شور در انتخابات گفت: ملاک اصلح بودن نماینده ،همسایه و هم قوم بودن نیست باید با تفکر و تحقیق، نماینده اصلح را برای تصمیم سازی انتخاب کنیم.

به گزار شهیاریها ،حجت الاسلام و المسلمین موسی سالمی امام جمعه شهریار گفت: در بحث انتخابات خواست رهبری شرکت پرشور و انتخاب اصلح است و باید بدانیم وافرادی را به مجلس بفرستیم که برای آینده ما مفید باشند. ملاک اصلح بودن همسایه بودن و هم قوم بودن نیست، تخصص ، تجربه، تقوا، دارای طرح و برنامه و شجاعت ملاک اصلح بودن است.

وی افزود: حماسه مردم در ۲۲ بهمن مثال زدنی بود و مردم نشان داند با وجود تمام مشکلات و گرفتاری ها وقتی پای نظام و انقلاب و رهبری وسط بیاید جانانه ایستادگی می‌کنند.

سالمی اظهار داشت: رهبری فرمودند ۲ آزمون بزرگ در پیش رو داریم یکی ۲۲ بهمن و دیگری انتخابات که ۲۲ بهمن مردم از این آزمون سربلند بیرون آمدند و در بیش از ۱۲۰۰ نقطه راهپیمایی برگزار شد که بوی حاج قاسم و یارانش را می‌داد.

امام جمعه شهریار بیان داشت: آنچه که در مورد شهید سلیمانی مهم است راه آن بزرگوار و وصیت نامه ایشان است که فرموند ملت رهبر را تنها نگذارد ، منش و سبک شهدا یادشان نرود ، زیر بار ظلم نروند و مقاومت را افتخار بداند .

وی گفت: در بحث انتخابات خواست رهبری شرکت پرشور و انتخاب اصلح است و باید بدانیم وافرادی را به مجلس بفرستیم که برای آینده ما مفید باشند. ملاک اصلح بودن همسایه بودن و هم قوم بودن نیست، تخصص ، تجربه، تقوا، دارای طرح و برنامه و شجاعت ملاک اصلح بودن است.

وی ضمن تشکر از همه دست اندرکاران انتخابات گفت: برخورد با کسانی که احراز صلاحیت نشده‌اند باید محترمانه بوده و حرمتشان نگه داشته شود و نباید برخورد بدی با این افراد داشته باشیم اما در کنار رفاقت، رقابت سالم نیز داشته باشیم، انتقاد فرق دارد با نفی، انتقاد هم مثبت دارد و هم منفی و باید منصفانه باشد.