باشگاه الریان قطر مجوز بازی شجاع خلیل زاده را دریافت کرد و این مدافع می‌تواند در بازی امروز به میدان برود. به نقل از فارس، باشگاه الریان قطر توانست مجوز بازی شجاع خلیل زاده را دریافت کند. به نقل از الشرق، با صادر شدن کارت ITC شجاع خلیل زاده برای بازی امروز الریان مقابل الاهلی […]

باشگاه الریان قطر مجوز بازی شجاع خلیل زاده را دریافت کرد و این مدافع می‌تواند در بازی امروز به میدان برود.

به نقل از فارس، باشگاه الریان قطر توانست مجوز بازی شجاع خلیل زاده را دریافت کند. به نقل از الشرق، با صادر شدن کارت ITC شجاع خلیل زاده برای بازی امروز الریان مقابل الاهلی در دسترس است.

امروز در رقابت‌های جام حذفی قطر، الریان به مصاف الاهلی می‌رود.

پس از عقد قرارداد شجاع خلیل زاده با الریان، این باشگاه قطری از پرسپولیس درخواست کرد TPO این بازیکن را صادر کند تا با استفاده از این مدرک بتواند برای مدافع جدید خود ITC بگیرد.

با این وجود با توجه به شکایت پرسپولیس از شجاع خلیل زاده در کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال ایران، مسئولان این باشگاه از صدور مدرک مورد درخواست الریانی ها خودداری کردند. ضمن اینکه اگر حکم کمیته وضعیت به سود پرسپولیس باشد، این باشگاه شکایتی را علیه الریان به فیفا ارائه می دهد.

با وجود مخالفت پرسپولیس با صادر شدن TPO، مدیران الریان و فدراسیون قطر طبق نامه نگاری با فیفا برای خلیل زاده ITC موقت دریافت کردند تا وی از امروز مشکلی برای بازی کردن نداشته باشد.

البته با توجه به شکایت احتمالی پرسپولیس از الریان و خلیل زاده در فیفا باید پرونده ای هم علیه آنها در فیفا باز شده و مستندات باشگاه ایرانی در این پرونده به فدراسیون جهانی ارائه شود.