استاندار تهران از افزایش ساعت کار فروشگاههای استان تهران خبر داد و گفت: شایعه قرنطینه پایتخت یک دروغ بزرگ است.
افزایش ساعت کار فروشگاههای استان تهران/قرنطینه پایتخت دروغ است

به گزارش شهریاریها ،انوشیروان محسنی بندپی عصر شنبه در جمع خبرنگاران از افزایش ساعات کار داروخانه‌ها در تهران خبر داد و اظهار داشت: مردم در خصوص تأمین کالاهای اساسی نگرانی نداشته باشند چرا که فروشگاه‌های زنجیره‌ای به فعالیت خود ادامه می‌دهند و فعالیت واحدهای صنعتی مانند کشتارگاه‌ها و کارخانجات آرد طبق روال عادی ادامه دارد.

استاندار تهران با اشاره به اینکه چیزی که از دیشب شاهد آن بودیم که تهران در حال قرنطینه شدن است و رفت و امدها متوقف و زوج و فرد می‌شود، یک دروغ بزرگ است گفت: هیچ مصوبه‌ای در این خصوص نداشتیم و تمام مراکز که مایحتاج عمومی مردم را باید تأمین کنند به ارائه خدمات مشغول هستند و هدف شایعه سازان ایجاد دغدغه بیشتر در زندگی روزمره مردم است.

محسنی بندپی افزود: فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگ نه تنها محدودیتی برای ارائه خدمات ندارند بلکه ساعت انها نیز افزایش می‌یابند و فعالیت کشتارگاه‌ها و سوپر مارکت ها نیز فعالیت عادی دارند.

وی با بیان اینکه اقلام در انبارهای کالاهای اساسی به وفور وجود دارد و کم و کاستی با توجه به تمهیدات نداریم و واحدهای تولیدکننده مواد ضدعفونی کننده، مواد شوینده، ماسک و دستکش نیز به صورت ۲۴ ساعته همچنان مشغول کار خواهند بود.