افتتاح ۴ پروژه خدماتی و آموزشی در شهریار
افتتاح ۴ پروژه خدماتی و آموزشی در شهریار
شهریار- چهار پروژه‌ خدماتی و آموزشی در شهریار افتتاح شد.

به گزارش شهریاریها ،چهار پروژه خدماتی و آموزشی شهرداری شهریار با حضور نورالله طاهری فرماندار، بهروز کاویانی شهردارو جمعی از اعضای شورای اسلامی و معاونان شهرداری به بهره برداری رسید.

شهردار شهریار در حاشیه افتتاح گرمخانه و مددسرای نگار در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این پروژه به مساحت ۲۸۵۰ متر مربع و زیر بنای ۱۰۸۰ متر مربع، دارای سالن اصلی با ظرفیت ۳۰۰ نفر، ۶سوئیت اقامتی، یک اتاق مشاور روانشناسی، دو اتاق اداری و ۴ سرویس حمام و بهداشتی و آشپزخانه و محوطه باز است.

بهروز کاویانی ضمن قدردانی از خانواده مرحوم شهبازیان که زمین این مرکز را وقف نمودند، تصریح کرد: هزینه ساخت و تجهیز این مجموعه بالغ بر ۹۰ میلیارد ریال و از تمامی افرادی که ما را در ساخت و تکمیل این پروژه ارزشمند همراهی نمودند قدردانی و تشکر کرد.

وی به افتتاح مرکز کنترل ترافیک شهرداری شهریار پرداخت و افزود: مرکز کنترل ترافیک شهرداری شهریار از جمله هوشمندسازی شهری است که این پروژه دارای ۱۲ دستگاه نمایشگر ۵۵ اینچ از نوع والپ مپ و سایر ملزومات است که برای ۸ کاربر تعریف شده است.

کاویانی ادامه داد: این پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد ریال به کمک دوربین‌های ترافیکی موجود در سطح شهر به یاری مدیران حوزه ترافیک به خصوص پلیس راهور آمده است و امیدواریم این طرح باعث توسعه نظارت شبانه روزی و نظم و انضباط در تردد خودروها به خصوص در حوزه حمل و نقل عمومی شود.

وی توجه به حوزه آموزش را نیز یکی دیگر از برنامه‌های شورای اسلامی شهر و شهرداری عنوان کرد و در این باره اظهار داشت: امروز پروژه مدرسه ۱۲ کلاسه سپیده کاشانی در شهرک المهدی فاز یک اندیشه را داریم که این پروژه در زمینی به مساحت ۲۰۵۰ متر مربع و در ۴ طبقه و با امکانات کامل در اختیار دانش آموزان قرار خواهد گرفت.

شهردار شهریار یادآور شد: آموزشگاه ۱۲ کلاسه غیاث الدین جمشید کاشانی در محله وائین به مساحت ۲۶۰۰ متر مربع و زیربنای ۱۵۰۰ مترمربع احداث گردیده که این مجموعه نیز باعث افزایش سرانه‌های آموزشی می‌شود.