شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۰۴ خرداد ۹۸

افتتاحیه مجتمع خدمات بهزیستی طلوع مهر و پایگاه توانبخشی مبتنی بر جامعه ( CBR) در ملارد

به روز شده در ۱۳ آذر ۱۳۹۶

شهریاریها : افتتاحیه مجتمع خدمات بهزیستی طلوع مهر وپایگاه توانبخشی مبتنی بر جامعه ( CBR) شهرستان ملارد به مناسبت هفته معلولین

به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد ، همزمان با گرامیداشت هفته معلولین مراسم افتتاحیه مجتمع  خدمات بهزیستی طلوع مهر با حضور معصومه بیات  (رئیس اداره اجتماعی فرما نداری ) ومرتضی قربا نی ( رئیس اداره بهزیستی ) برگزار شد .

مرتضی قربا نی در خصوص افتتاح مجتمع خدمات بهزیستی طلوع مهر گفت : این مجتمع اولین مجتمع خدمات بهزیستی در شهرستان ملارد است که دارای ۵ نفر پرسنل می باشد .

خدمات ارائه شده توسط این مجتمع عبارتند از : سنجش بینایی ، واگذاری پرونده پایگاه (CBR)شهر وروستایی بهزیستی شهرستان ملارد ، برگزاری دوره های آموزشی هنری به مددجویان ، برگزاری جلسات با تسهیلگران روستایی ، تفاهم نامه  با بهزیستی در خصوص اجرای طرح توانبخشی وبرگزاری مراسم….. از جمله خدمات مجتمع می باشد .

وی اذعان داشت : با توجه به نیاز سنجی شهرستان و آمار با لا ی مدد جویان شهرستان این مجتمع در ارا ئه خد مات به معلو لین بهزیستی را همرا هی خوا هد کرد.

قربا نی در ادامه گفت : این برنامه به افراد معلول به ویژه در مناطقی که در دسترسی به خدمات توانبخشی کمتر است ، ارا ئه خدمت می کند ، خدمات توسط موسسات وتشکل های غیر دولتی و از طریق تسهیلگران میانی  ومحلی به خانواده وفرد معلول ارائه می شود.

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...