در دیدار با خانواده شهید امنیت در کهنز شهریار:

اطلاعات سپاه در یک قدمی عاملان شهادت شهید امنیت است

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دیدار با خانواده شهید مرتضی ابراهیمی تاکید کرد: عاملان شهادت شهدای امنیت تحت تعقیب و در تیررس اطلاعات سپاه هستند.

به گزارش شهریاریها و به نقل از روابط عمومی سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران؛ سردار سرلشکر حسین سلامی به همراه سردار حسن زاده فرمانده سپاه استان تهران، در دیدار با خانواده شهید ابراهیمی اظهار داشت: شهید ابراهیمی یک سند زنده و حجت بزرگی برای تمام ملت ایران است. وی خاطرنشان کرد: تمام کسانی که در این جنایت وحشیانه نقش داشته اند مجازات می شوند و عاملان شهادت شهدای امنیت تحت تعقیب ودر تیررس اطلاعات سپاه هستند. عوامل این جنایت‌ها و ضاربان شهید ابراهیمی بدون شک گرفتار خواهند شد و طبق قانون مجازات می‌شوند.

فرمانده کل سپاه پاسداران اسلامی افزود: انقلاب اسلامی تزلزل ناپذیر است و اگر تمام قدرت‌های جهان متحد شوند و تمام سرمایه‌های داخلی و بیرونی خود را به صحنه بیاورند، قادر نیستند ذر‌ه‌ای تزلزل در بنای مستحکم انقلاب اسلامی ایران، وارد کنند.

وی افزود: اقتدار کشور حاصل فداکاری و شهادت مردان بزرگی همچون شهید مرتضی ابراهیمی است که امروز افتخار همه ملت ایران است.

سرلشکر سلامی با اشاره به بصیرت ملت ایران در چند روز اخیر گفت: ملت ایران به واسطه این شهادت‌ها چند روزی است که همانند رود خروشان در متن جامعه سرازیر شده و برای این شهید اشک ریختند و امروز او فرزند تمام امت اسلامی است و در تمام قلب‌ها جایگاه رفیعی دارد.

ی اظهار داشت: ما هم برای عرض تبریک و تسلیت به محضر خانواده شریف شهید بزرگوار مشرف شدیم و این خانواده نماد یک خانواده ثابت قدم، مومن، استوار و انقلابی است و حقیقتا در چنین خانواده‌ای چنین فرزندی نیز تربیت می‌شود.

فرمانده کل سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: محصول تربیت شهید نیز یک فرزند رشید همانند آقا محمدصدرا است که بسیار مصمم پرچم پدر را در دست گرفته و بلافاصله لباس او را به تن کرده است و امروز فرمانده‌ای بزرگ و جانشین پدر برای ما است.