استان های کشور تا پایان دولت یازدهم صاحب خانه جوان خواهند شد
استان های کشور تا پایان دولت یازدهم صاحب خانه جوان خواهند شد

شهریاریها :  وزیر ورزش و جوانان گفت: با هماهنگی معاونت امور جوانان، استانداران، مدیران کل استانی، تاکنون ۱۲ خانه جوانان در کشور ایجاد شده و تا پایان دولت یازدهم ۱۹ خانه جوانان دیگر راه اندازی خواهد شد. وزیر ورزش و جوانان گفت: با هماهنگی معاونت امور جوانان، استانداران، مدیران کل استانی، تاکنون ۱۲ خانه جوانان […]

tehran-msy-gov-irشهریاریها :  وزیر ورزش و جوانان گفت: با هماهنگی معاونت امور جوانان، استانداران، مدیران کل استانی، تاکنون ۱۲ خانه جوانان در کشور ایجاد شده و تا پایان دولت یازدهم ۱۹ خانه جوانان دیگر راه اندازی خواهد شد.
وزیر ورزش و جوانان گفت: با هماهنگی معاونت امور جوانان، استانداران، مدیران کل استانی، تاکنون ۱۲ خانه جوانان در کشور ایجاد شده و تا پایان دولت یازدهم ۱۹ خانه جوانان دیگر راه اندازی خواهد شد.
دکتر سلطانی فر افزود: بازگشت خانه‌های جوان به استان‌های ایران براساس رویکرد دولت تدبیر و امید در خصوص رفع جوان هراسی و اعتماد به جوانان در کشور بوده است.
وی افزود: خانه های جوانان محملی برای مشارکت جوانان در امور فرهنگی، ورزشی، علمی و زمینه ساز تحقق حضور فعالانه و موثر آنها در امور جاری کشور است.
سلطانی فر جوانان را بزرگترین سرمایه و امیدآفرینان امروز و فردای کشور، نظام و ملت دانست و گفت: نباید اجازه داد در جامعه یاس و ناامیدی حاکم شود و ما با حفظ نشاط و امید برای جوانان کشورمان فرصتی بزرگ را برای عبور از مشکلات و معضلات بدست خواهیم آورد