شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۰۴ خرداد ۹۸

استان های کشور تا پایان دولت یازدهم صاحب خانه جوان خواهند شد

به روز شده در ۱۷ آذر ۱۳۹۵

tehran-msy-gov-irشهریاریها :  وزیر ورزش و جوانان گفت: با هماهنگی معاونت امور جوانان، استانداران، مدیران کل استانی، تاکنون ۱۲ خانه جوانان در کشور ایجاد شده و تا پایان دولت یازدهم ۱۹ خانه جوانان دیگر راه اندازی خواهد شد.
وزیر ورزش و جوانان گفت: با هماهنگی معاونت امور جوانان، استانداران، مدیران کل استانی، تاکنون ۱۲ خانه جوانان در کشور ایجاد شده و تا پایان دولت یازدهم ۱۹ خانه جوانان دیگر راه اندازی خواهد شد.
دکتر سلطانی فر افزود: بازگشت خانه‌های جوان به استان‌های ایران براساس رویکرد دولت تدبیر و امید در خصوص رفع جوان هراسی و اعتماد به جوانان در کشور بوده است.
وی افزود: خانه های جوانان محملی برای مشارکت جوانان در امور فرهنگی، ورزشی، علمی و زمینه ساز تحقق حضور فعالانه و موثر آنها در امور جاری کشور است.
سلطانی فر جوانان را بزرگترین سرمایه و امیدآفرینان امروز و فردای کشور، نظام و ملت دانست و گفت: نباید اجازه داد در جامعه یاس و ناامیدی حاکم شود و ما با حفظ نشاط و امید برای جوانان کشورمان فرصتی بزرگ را برای عبور از مشکلات و معضلات بدست خواهیم آورد

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...