شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۲۳ مهر ۹۸

استان تهران میزبان برنامه های هفته گردشگری

به روز شده در ۱ مهر ۱۳۹۸

شهرستان شهریار : «پرهام جانفشان» گفت: برنامه های هفته گردشگری (۵ الی ۱۲ مهر ) با توجه به شعار سال که با محوریت آموزش و مهارت از سوی معاونت گردشگری کشور  پایه گذاری شده است در دو بخش جامعه عام شامل تمام شهروندان و جامعه خاص فعالین و دانشجویان صنعت گردشگری  در استان تهران برگزار می شود.

 

مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران با بیان اینکه برنامه های هفته گردشگری در سال ۹۸ با مشارکت و همکاری اصناف و اتحادیه های گردشگری برنامه ریزی و برگزار خواهد شد، افزود: بیش از ۳۰ برنامه در قالب نشست و کارگاه آموزشی، نمایشگاه صنایع دستی، تورهای تهرانگردی و شهرستان گردی در سطح استان تهران بر گزار می شود.

 

جانفشان گفت: از  6 الی ۱۰ مهرماه هر روز سه کارگاه و نشست  آموزشی به صورت حضوری و مجازی با مشارکت انجمن موسسات گردشگری برای علاقه مندان برگزار می شود.

 

مدیر کل میراث فرهنگی تهران افزود: تورهای شهرستان گردی در شهرستان های ری، ورامین، شهریار، قرچک، ملارد و پاکدشت برای علاقه مندان برگزار می شود، همچنین تور پیاده روی فعالین صنعت گردشگری در بافت تاریخی تهران قدیم نیز با مشارکت انجمن صنفی راهنمایان و دفاتر خدمات گردشگری روز جمعه ۵ مهرماه برگزار خواهد شد.

 

وی خاطر نشان کرد: به منظور توجه حداکثری به رشد  اقتصاد هنر در توسعه گردشگری پایدار نیز نمایشگاه های صنایع دستی در شهر تهران و شهرستان های استان با تخفیف ۱۵ درصدی در عرضه آثار هنری بر گزار می شود.

 

جانفشان گفت: تخفیف ۱۵ درصدی در مراکز اقامتی و پذیرایی منتخب نیز از تاریخ ۵ الی ۱۲ مهر به میهمانان تهران عرضه می شود.

 

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران افزود: برگزاری کارگاه آموزشی در موزه فرش با مشارکت انجمن موسسات و مراکز آموزش گردشگری، گپ و گفت با چهره های موفق در صنعت گردشگری در  محل انجمن موسسات و مراکز آموزش گردشگری، دوره آموزش مجازی با مشارکت  انجمن موسسات و مراکز آموزش گردشگری، برگزاری کارگاه آموزشی ” باک پر سفر کنیم ” با محوریت ترویج یک سفر ایمن و لذت بخش ساعت ۱۵ الی ۱۷ در محل موزه پمپ بنزین در خیابان سعدی و پیاده روی فعالین صنعت گردشگری ساعت ۸:۳۰ صبح از خانه تاریخی مهربان از برنامه های هفته گردشگری است.

 

وی یادآور شد: علاقه مندان برای اطلاع و شرکت  در تورهای تهرانگردی و شهرستان گردی در استان تهران با ارسال واژه هفته گردشگری به سامانه ۵۰۰۰۵۴۲۰۲۰ می توانند از برنامه های این هفته مطلع شوند.

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...