استان تهران سردتر می‌شود
استان تهران سردتر می‌شود
شهریاریها - مطابق داده‌های اداره کل هواشناسی استان تهران پیش‌بینی می‌شود بیشینه دمای هوا تا شنبه 16 دی ماه به 13 درجه سانتی‌گراد و کمینه دما به 3 درجه سانتی‌گراد برسد.

به گزارش شهریاریها به نقل از اداره کل هواشناسی استان تهران، طی سه روز آینده با استقرار جوی نسبتا پایدار در سطح استان تهران آسمانی صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با افزایش ابر و در مناطق پرتردد و صنعتی در بعضی ساعات به ویژه امشب تا ظهر فردا انباشت آلاینده‌های جوی، کاهش کیفیت هوا و غبار محلی پیش‌بینی می‌شود.

شایان ذکر است عصر تا شب چهارشنبه و بعد از ظهر جمعه تا شنبه در پاره‌ای نقاط (به ویژه بخش‌های جنوبی و غربی استان) افزایش وزش باد گاهی وزش باد شدید و کاهش نسبی آلاینده‌های جوی مورد انتظار می‌باشد.

روزهای جمعه و شنبه آسمان کمی ابری تا نیمه ابری گاهی با وزش باد و در ارتفاعات در بعضی ساعات همراه با بارش باران و برف پیش‌بینی می‌شود؛ گفتنی است تهران در سردترین ساعات امروز دمای 6 درجه سانتی‌گراد و در گرم‌ترین ساعات دمای 14 درجه سانتی گراد را تجربه خواهد کرد همچنین فیروزکوه با تجربه دمای منفی 7 درجه سانتی‌گراد سردترین نقطه استان خواهد بود.

بر اساس داده‌های اداره کل هواشناسی استان تهران پیش‌بینی می‌شود بیشینه دمای هوا تا شنبه 16 دی ماه به 13 درجه سانتی‌گراد و کمینه دما به 3 درجه سانتی‌گراد برسد.