شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۲۶ تیر ۹۸

استانداری تهران آماده پاسخ به درخواست‌ سمن‌های فعال در جوانان است

به روز شده در ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

شهریاریها : انوشیروان محسنی بندپی صبح دوشنبه در نشست بررسی نقش و جایگاه جوانان در توسعه استان تهران که با حضور محمد مهدی تندگویان معاون وزیر ورزش و امور جوانان، سید فرید موسوی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی برگزار شد طی سخنانی اظهار داشت: چشم انداز خوبی برای ورود جوانان در مناصب در دولت تدبیر و امید ترسیم شده است چرا که جوانان یکی از محورهای اصلی توسعه در کشور هستند.

محسنی بندپی افزود: اگر از تمامی ظرفیت‌ها در کشور بهره بگیریم در این صورت فرایند توسعه محقق شده است و در این راستا باید بگوییم که توسعه نیازمند برنامه ریزی های دراز مدت در ابعاد مختلف است.

وی یکی از الزامات توسعه را سرمایه گذاری در نسل جوان دانست و گفت: تقریباً ۲۵ درصد جمعیت کشور جوان هستند و پویایی، بالندگی و امید از ویژگی‌های مشترک بین همه جوانان است لذا در صورت بهره گیری از ظرفیت جوانان فرایند توسعه محقق خواهد شد.

استاندار تهران بیان داشت: در کشوری که امید در میان جوانان باشد شاهد توسعه یافتگی کشور هستیم و اساساً امید جوانان و توسعه یافتگی رابطه مستقیم باهم دارند و باید فضا را برای استفاده از توانمندی‌های جوانان مهیا کنیم و در فضای آکادمیک باید جرأت کار عملیاتی را در جوانان تقویت کنیم.

محسنی بندپی با تاکید بر اینکه پارک‌های علم و فن آوری در کشور باید رشد و توسعه پیدا کنند گفت: در همه زمینه‌ها باید به جوانان اعتماد کنیم و در دوران دفاع مقدس ثمره این اعتماد را دیدیم و استانداری تهران آمادگی کامل دارد تا در خصوص درخواست‌های سمن‌های فعال در جوانان اقدام کنند چرا که جوانان را باید باور کرد و با اعتماد به آنها ایجاد امید آفرینی کنیم.

مطالب مرتبط

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...