شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۱۶ مهر ۹۸

ارسال ۵۵۶ هزار پیامک «هشدار مکان محور» به شهروندان تهرانی

به روز شده در ۱۲ فروردین ۱۳۹۸

شهریاریها : پیرو همکاری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شهرداری تهران، روز گذشته ۵۵۶ هزار و ۴۴۰ پیامک «هشدار مکان محور» به شهروندان تهرانی ارسال شد.

به گزارش ایسنا، شهردار تهران روز گذشته در توئیتی از همکاری مشترک مدیریت شهری پایتخت و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر فعالیت سیستم هشدار مکان محور در شرایط بحران و براساس شدت حساسیت هر موقعیت و به دنبال آن، ارسال پیام و هشدار خاص برای کاربران مستقر در آن منطقه خبر داد. 

براین اساس، وزارت ارتباطات روز گذشته با ارسال ۵۵۶ هزار و ۴۴۶ پیامک، به شهروندان تهرانی حاضر در مناطق مختلف در خصوص وقوع احتمالی سیل در پایتخت هشدار داد. 

به گزارش شهرنوشت، در همین رابطه، روز گذشته ۱۳۶ هزار و ۴۱۹ پیامک به ساکنان محدوده دربند، ۹۲ هزار و ۲۸ پیامک به ساکنان حصارک، ۱۱ هزار و ۵۶۱ پیامک به ساکنان محدوده چیتگر، ۹۱ هزار و ۸۶۲ پیامک به ساکنان فرحزاد، ۱۱ هزار و ۲۳ پیامک به ساکنان محله مقصودبیک، ۶۵ هزار و ۲۶ پیامک به ساکنان محدوده کن، ۱۸ هزار و ۷۴۵ پیامک به شهروندان مستقر در گلابدره و ۱۲۹ هزار و ۷۷۶ پیامک به ساکنان محدوده منوچهری ارسال شد.

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...