شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۲۶ شهریور ۹۸

ادامه بارش‌ها در تهران/ هشدار هواشناسی در مورد لغزندگی جاده‌ها

به روز شده در ۶ دی ۱۳۹۵

شهریاریها : مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به کشور از فردا، روند بارش باران و برف در نقاط مختلف کشور را تشریح کرد.

احد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: بر اساس نقشه‌های هواشناسی، امروز (دوشنبه ۶ دی)، بارش باران و برف در زاگرس مرکزی، پاره‌ای مناطق مرکزی، جنوب غرب و به شکل خفیف‌تر در سواحل جنوبی دریای خزر و دامنه‌های جنوبی البرز تداوم یافته و در بعدازظهر مناطقی از شمال شرق کشور را نیز در برخواهد گرفت.

وی افزود: سامانه مذکور اواخر وقت امروز از شمال شرق کشور خارج می‌شود و مجددا سه‌شنبه ۷ دی، با ورود سامانه بارشی دیگری، بارش باران و برف ابتدا در استان‌های واقع در زاگرس مرکزی و سپس جنوب غرب، غرب و از بعدازظهر در دامنه‌های جنوبی البرز، شمال غرب و شمال شرق آغاز خواهد شد و طی روز چهارشنبه ۸ دی، بارش در مناطق مذکور ادامه خواهد داشت.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی گفت: طی این سه روز بارش در جنوب غرب و غرب کشور گاهی بار رعد و برق و وزش باد همراه خواهد بود. همچنین بارش برف موجب لغزندگی و کاهش دید افقی در جاده‌های کوهستانی و اختلال در تردد جاده‌ای خواهد شد.

بارش باران و برف در تهران، فردا

به گفته وظیفه، آسمان تهران در روز سه‌شنبه ۷ دی، نیمه ابری تا ابری، در اواخر وقت بارش باران و برف، گاهی وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۷ و صفر درجه سانتیگراد و در روز چهارشنبه ۸ دی، نیمه ابری تا ابری، در بعضی ساعات کاهش ابر با بیشینه و کمینه دمای ۸ و ۱ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...