کل اخبار 215885 اخبار امروز : 0
ساعت :

اتصال متروی تهران به قدس، شهریار و ملارد از خواسته اصلی مردم شهرستانهای غرب استان است

شهریاریها : مهندس محمودی در نشست نمایندگان مجلس با استاندار گفت، مهمترین دغدغه مردم حوزه ما بحث راه‌ها و مترو است. که کریدور غرب به شرق و محور مواصلاتی است . به گزارش خبر گزاری برنا استان تهران، محمد محمودی نماینده مردم شهرستانهای قدس، شهریار و ملارد در نشست نمایندگان مجلس استان تهران با محمد […]

شهریاریها : مهندس محمودی در نشست نمایندگان مجلس با استاندار گفت، مهمترین دغدغه مردم حوزه ما بحث راه‌ها و مترو است. که کریدور غرب به شرق و محور مواصلاتی است .

به گزارش خبر گزاری برنا استان تهران، محمد محمودی نماینده مردم شهرستانهای قدس، شهریار و ملارد در نشست نمایندگان مجلس استان تهران با محمد حسین مقیمی استاندار تهران اظهار داشت، وضعیت راه‌های ارتباطی در شهرستان‌های شهریار، قدس و ملارد  پر ترافیک است. و با جمعیتی  بالغ بر بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفری که دارد متأسفانه از مترو که می‌تواند ترافیک را کاهش دهد محروم است.

محمودی تاکید کرد؛ مردم درخواست دارند راه ورودی به شهرستانهای قدس و شهریار تعریض شود، تقاطع غیرهمسطح  نصب شود و همچنین مشکل ترافیکی ورودی محور چیتگر رفع شود. و متروی تهران به شهریار، قدس و ملارد متصل گردد.

وی همچنین یکی دیگر از  دغدغه‌ مردم منطقه را  تکمیل بیمارستان های  امام‌خمینی شهریار و بیمارستانهای قدس و ملارد دانست که مصوبه رییس جمهوری را نیز داشتند.

 

ارسال دیدگاه

دیدگاه بسته شده است.

برو بالا