آموزشگاه ۱۵ کلاسه در سرآسیاب ملارد احداث می شود
آموزشگاه ۱۵ کلاسه در سرآسیاب ملارد احداث می شود
مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد با اشاره به عقد تفاهم نامه ساخت یک باب آموزشگاه ۱۵ کلاسه خیرساز در سرآسیاب ملارد گفت: آموزش و پرورش شهرستان ملارد در راستای احداث هنرستان ها و مدارس استثنایی نیازمند کمک و یاری خیران عزیز است.

به گزارش شهریاریها ، طیب رضایی فر مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان ملارد امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در ملارد اظهار کرد: با حضور خیر نیک اندیش دکتر مسیح هاشمی خوراسکانی در مجمع خیران مدرسه ساز شهرستان ملارد، تفاهم نامه ساخت یک باب آموزشگاه ۱۵ کلاسه امضاء شد.
وی گفت: این آموزشگاه در زمینی به مساحت ۲۲۴۰ مترمربع با هزینه ای بالغ بر ۶ و نیم میلیارد ریال به شکل مشارکتی توسط خیر محترم و همسر وی، مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان ملارد و اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان تهران ساخته خواهد شد.
مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان ملارد بیان کرد: هم اکنون ۱۰ مدرسه خیرساز در قالب طرح آجر به آجر در سطح شهرستان ملارد در دست احداث است و امیدواریم برای سال تحصیلی آینده آماده بهره برداری و حضور دانش آموزان شود.
رضایی عنوان کرد: آموزش و پرورش شهرستان ملارد در راستای احداث هنرستان ها از جمله هنرستان کشاورزی و مدارس استثنایی نیاز مُبرم به کمک های مالی دارد و امیدواریم مجمع خیران مدرسه ساز کشور و تمامی خیران عزیز آموزش و پرورش را در این مسیر یاری کنند.