آلودگی هوای تهران مشکل جدی دوچرخه سواران ملی پوش
آلودگی هوای تهران مشکل جدی دوچرخه سواران ملی پوش
رکابزن ملی پوش ایران گفت: با توجه به آلودگی هوای تهران باید برای اردوی تیم ملی در شهر دیگری برگزار شود تا تمرینات جاده بهتری داشته باشیم.

به گزارش شهریاریها ، محمد گنج خانلو درباره اینکه سه ماه برای آماده شدن جهت حضور در مسابقات دوچرخه سواری جاده قهرمانی آسیا کافی است یا خیر بیان کرد: بیان کرد: بلی، اما گر به شهر دیگری برویم می‌توان زودتر هم به آمادگی لازم برسیم. مرحله اول اردوی ما بیشتر بدنسازی بود اما خب از تمرینات دوچرخه سواری هم خیلی دور شده بودیم و با وجود آلودگی هوا باید تمرین می کردیم. با توجه به شرایط آب و هوایی تهران چاره این است که در یک شهر دیگر که هوای خوبی دارد اردو را برگزار شود و باید هم این اتفاق بیفتد چون باید تمرینات جاده داشته باشیم.

او ادامه داد: قطعا سطح مسابقات قهرمانی آسیا بالا است و این طور نیست که کشورها بخاطر المپیک دیر آماده‌سازی خود را شروع کنند بلکه همه می خواهند سطح خوبی که دارند را نگه دارند و از الان کار خود را آغاز کرده اند. ما هم نیاز داریم قبل از قهرمانی آسیا حتما در یک مسابقه شرکت کنیم تا هماهنگ شویم. امیدوارم برای تصمیم گیری دیر نشود و هر چه زودتر مقدمات آن را فراهم کنند.

ملی پوش دوچرخه سواری ایران در مورد اینکه گفته شده مسیر المپیک در تخصص او نیست تصریح کرد: زمان زیادی تا المپیک باقی مانده است و نباید عجله کرد. اگر مسیر المپیک سربالایی است پس مسابقات قهرمانی آسیا هم کفی است و به درد سربالا روها نمی خورد. هر کسی گفته من نباید بروم اشتباه فکر کرده است . من این همه تلاش کرده ام حالا یک نفر دیگر از راه برسد و و فکر کند مسیر المپیک به تخصصش می‌خورد پس او می‌رود، سخت در اشتباه است . من خودم جزو مدعیان رفتن به المپیک هستم.

او در مورد اینکه در اردوههای قبلی گلایه‌هایی نسبت به کیفیت غذا بود، گفت: در حال حاضرغذای اصلی هیچ مشکلی ندارد و خوب است اما فقط باید میان وعده ها بهتر شود.