آغاز به کار آموزشگاه‌های رانندگی و مراکز تعویض پلاک در شهریار
آغاز به کار آموزشگاه‌های رانندگی و مراکز تعویض پلاک در شهریار
رئیس پلیس راهور غرب استان تهران از آغاز به کار آموزشگاه‌های رانندگی و مراکز تعویض پلاک در شهریار خبر داد.

به گزارش شهریاریها ،سرهنگ حامد محمودی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به بازدیدهای مکرر از آموزشگاه‌های رانندگی حوزه غرب استان تهران و آمادگی این مراکز جهت فعالیت، از روز شنبه ششم اردیبهشت ماه تمام آموزشگاه‌های رانندگی غرب استان تهران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و طرح فاصله گذاری اجتماعی فعالیت خود را آغاز کردند.

محمودی افزود: شهروندان می‌توانند با مراجعه به این آموزشگاه‌ها خدمات مربوط به مراحل صدور گواهینامه را در آموزشگاه‌های رانندگی از سر بگیرند و با توجه به اپیدمی بودن بیماری کرونا در زمان مراجعه به این مراکز وسایل بهداشتی از جمله ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده دست را همراه داشته باشند.

رئیس پلیس راهور غرب استان تهران گفت: مراکز تعویض پلاک غرب استان تهران نیز بر اساس تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا و رعایت موازین بهداشتی و فاصله گذاری فیزیکی از روز شنبه ششم اردیبهشت ماه فعالیت خود را سر گرفتند.

وی عنوان داشت: برای پیشگیری از تجمع افراد در مراکز تعویض پلاک مقرر شد ارائه خدمت رسانی به شهروندان تا اطلاع ثانوی بر اساس پلاک زوج و فرد باشد به طوری که در روزهای زوج فقط به خودروهای ورودی با پلاک زوج و در روزهای فرد برای خودروهای با پلاک فرد ارائه خدمت خواهد شد.