شهریاریها :جدول مدال آوران ورزش شهرستان شهریار در مسابقات کشوری ، بین المللی ،آسیایی ، جهانی در سال 1393 ( به روز رسانی آذرماه ) ردیف نام و نام خانوادگی رشته ورزشی سطح مسابقات مقام کسب شده محل سکونت 1 مهدی علیاری کشتی فرنگی جام جهانی- تهران سالن هفت تیر طلا انفرادی- اول تیمی […]
شهریاریها :جدول مدال آوران ورزش شهرستان شهریار در مسابقات کشوری ، بین المللی ،آسیایی ، جهانی در سال 1393 ( به روز رسانی آذرماه )
ردیف | نام و نام خانوادگی | رشته ورزشی | سطح مسابقات | مقام کسب شده | محل سکونت | |||
1
|
مهدی علیاری | کشتی فرنگی | جام جهانی- تهران سالن هفت تیر | طلا انفرادی- اول تیمی | فردوسیه | |||
کشوری انتخابی تیم ملی- قزوین | اول | |||||||
آسیایی- اینچئون کره جنوبی | اول | |||||||
2 | داود اخباری | کشتی فرنگی | جام جهانی- تهران سالن هفت تیر | اول تیمی | اندیشه فاز یک | |||
جایزه بزرگ فیلا – باکو آذربایجان | سوم انفرادی | |||||||
3 | داود عابدین زاده | کشتی فرنگی | جام جهانی- تهران سالن هفت تیر | اول تیمی | شهریار | |||
کشوری انتخابی تیم ملی- قزوین | سوم | |||||||
4 | محمد نوربخش | کشتی فرنگی | جام جهانی- تهران سالن هفت تیر | اول تیمی | شهریار | |||
کشوری انتخابی تیم ملی- قزوین | پنجم | |||||||
5 | علی علیاری | کشتی فرنگی | آسیایی – قزاقستان | سوم | فردوسیه | |||
6 | مجید علیاری | کشتی فرنگی | کشوری انتخابی تیم ملی- قزوین | چهارم | فردوسیه | |||
7 | شیرزاد بهشتی طلا | کشتی فرنگی | کشوری انتخابی تیم ملی- قزوین | اول | اندیشه فاز یک | |||
8 | یوسف اخباری | کشتی فرنگی | کشوری انتخابی تیم ملی- تهران | اول | اندیشه فاز یک | |||
کشوری انتخابی تیم ملی- قزوین | ||||||||
9 | وحید میرفتح الهی | کشتی فرنگی | کشوری انتخابی تیم ملی – تهران | اول | امیریه | |||
کشوری انتخابی تیم ملی- قزوین | چهارم | |||||||
10 | مصطفی خاقانی | کشتی فرنگی | کشوری انتخابی تیم ملی – تهران | دوم | سعیدآباد | |||
11 | داود رستمی | کشتی فرنگی | کشوری انتخابی تیم ملی – تهران | سوم | ||||
12 | سعید امنی | کشتی فرنگی | بین المللی روزجهانی کودک تهران | دوم | امیریه | |||
13 | پدرام جمشیدی | کشتی آزاد | کشوری انتخابی تیم ملی – تهران | اول | وایین | |||
آسیایی- مغولستان | اول | |||||||
14 | یونس امامی | کشتی آزاد | بین المللی روزجهانی کودک- تهران | اول | ویره | |||
15 | امیررضا فتاحی | کشتی آزاد | بین المللی روزجهانی کودک- تهران | دوم | اندیشه فاز 3 | |||
16 | امیرعلی یوسف گرمابکی | کشتی آزاد | بین المللی جایزه بزگ آذربایجان | سوم | ||||
17 | امیرحسین درویشی | کاراته | کشوری انتخابی تیم ملی- تهران | سوم | امیریه | |||
بین المللی – ارومیه | اول | |||||||
18 | عباس دانش نیک | دومیدانی جانبازان | مسابقات بین المللی تهران | سوم | شهریار | |||
19 | حسین جوکار | دومیدانی جانبازان | مسابقات بین المللی تهران | سوم | شهریار | |||
20 | افشین حاجی زاده | کاراته | بین المللی- ارومیه | اول | شهریار | |||
21 | احسان زمانی | کبدی | کشوری- بابلسر | سوم | شهریار | |||
22 | محمد رفیق دوست | کبدی | کشوری- بابلسر | سوم | شهریار | |||
23 | کیوان ارشد | کبدی | کشوری- بابلسر | سوم | شهریار | |||
24 | محمدرضا عبدالهی | تکواندو- نونهالان | کشوری انتخابی تیم ملی – تهران | سوم | شهریار | |||
25 | علی عبادی | شطرنج | کشوری- رشت | پنجم | اندیشه فاز3 | |||
26 | محسن رمضانی | دوچرخه سواری | بین المللی-جام کاپ پا مان ترکیه | چهارم | اندیشه فاز یک | |||
بین المللی – بیتلیس ترکیه | سوم | |||||||
قهرمانی کشور- اراک | سوم | |||||||
27 | فرهاد شاهمیری | والیبال | مسابقات لیگ جهانی | داور بین المللی | شهریار | |||
قهرمانی مردان جهان | ||||||||
28
|
مهدی مهدوی | والیبال | لیگ جهانی والیبال | چهارم | صبا شهر | |||
قهرمانی مردان جهان | ششم | |||||||
آسیایی- اینچئون کره جنوبی | اول | |||||||
29 | محمدمهدی زمینی | تکواندو پومسه -خردسالان | کشوری انتخابی تیم ملی – تهران | اول | ||||
30 | امیرحسین کشوری | تکواندو پومسه- خردسالان | کشوری انتخابی تیم ملی – تهران | اول | ||||
31 | حسین شجاعی | تکواندو پومسه- خردسالان | کشوری انتخابی تیم ملی – تهران | اول | ||||
32 | صادق ابراهیم نژاد | تکواندو پومسه -بزرگسالان | کشوری انتخابی تیم ملی – تهران | دوم | ||||
33 | آرمین اکبری | تکواندو پومسه- بزرگسالان | کشوری انتخابی تیم ملی – تهران | دوم | ||||
34 | کامیاب صادقی | تکواندو پومسه- بزرگسالان | کشوری انتخابی تیم ملی – تهران | دوم | ||||
35 | امیررضا نوروزی | تکواندو پومسه – نونهالان | کشوری انتخابی تیم ملی – تهران | سوم | ||||
36 | امین ده ده خانلو | تکواندو پومسه- نونهالان | کشوری انتخابی تیم ملی – تهران | سوم | ||||
37 | پویا صداقت | تکواندو پومسه- نونهالان | کشوری انتخابی تیم ملی – تهران | سوم | ||||
38 | عبدالله فاطمی ریکا | وزنه برداری – پیشکسوتان | جهانی – آذربایجان | اول | ||||
39 | علیرضا شاکری | وزنه برداری – پیشکسوتان | جهانی – آذربایجان | دوم | ||||
40 | اسمعیل رهگذر | کوهنوردی | قله لنین – قرقیزستان | ــــــ | ||||
آرارات | ||||||||
41 | حمداله رهگذر | کوهنوردی | آرارات | ــــــ | ||||
42 | امیرحسین بهرامیان | کشتی فرنگی | کشوری- تهران | دوم | ||||
43 | علیرضا مهربانپور | کشتی فرنگی | کشوری- تهران | دوم | ||||
44 | سعیدکرمی | کشتی فرنگی | کشوری- تهران | سوم | ||||
45 | مجتبی قلی پور | کاراته – کاتای تیمی | بین المللی- به مناسبت هفته دولت | دوم- تیمی | ||||
46 | سیدمهدی موسوی | کاراته- کاتای تیمی | بین المللی- به مناسبت هفته دولت | دوم- تیمی | ||||
47 | احسان نوری | کاراته- کاتای تیمی | بین المللی- به مناسبت هفته دولت | دوم- تیمی | ||||
48 | کاظم مایلی | کاراته-کاتای انفرادی | بین المللی- به مناسبت هفته دولت | دوم | ||||
49 | مهدی محمدپور | کاراته-کاتای انفرادی | بین المللی- به مناسبت هفته دولت | اول | ||||
50 | اشکان رهنما | کاراته- کومیته | بین المللی- به مناسبت هفته دولت | دوم | ||||
51 | امین عسگری | کاراته- کاتا | بین المللی- به مناسبت هفته دولت | سوم | ||||
52 | پارسا علینقی | کاراته- کومیته | بین المللی- به مناسبت هفته دولت | سوم | ||||
53 | احسان رستمی | کاراته- کومیته | بین المللی- به مناسبت هفته دولت | سوم | ||||
54 | سجاد نجفی | بوکس | کشوری- کرمانشاه | اول | ||||
55 | سیامک یقینی | بوکس | کشوری- کرمانشاه | اول | ||||
56 | ارشیا قاسم پور | بدمینتون | کشوری – تهران | دوم | ||||
57 | علی سلمانی | کشتی آزاد | بین المللی – آذربایجان | اول | ||||
58 | محمدرضا اسدی | ژیمناستیک | آموزشگاهای کشور- ورامین | اول | ||||
59 | محمدسینا قره داغی | ژیمناستیک | آموزشگاهای کشور- ورامین | دوم | ||||
60 | مهدی رحمتی | ژیمناستیک | آموزشگاهای کشور- ورامین | اول | ||||
61 | محمدطاها حسینی | ژیمناستیک | آموزشگاهای کشور- ورامین | سوم | ||||
62 | محمد دلیری | والیبال جوانان | آسیایی – بحرین | اول | ||||
63 | محمود ستاری | انجمن ورزش های رزمی- موی تای | بازیهای آسیایی – تایلند | دوم | بزرگسالان | |||
بانوان | ||||||||
1 | بهنوش محمدی | کاراته | کشوری انتخابی تیم ملی – تهران | سوم | اندیشه فاز یک | |||
2 | کوثر حق پرست | کاراته | کشوری انتخابی تیم ملی – تهران | دوم | اندیشه فاز یک | |||
3 | مریم ملکی فلاح | بوچیا- جانبازان | کشوری انتخابی تیم ملی- تهران | اول | شهریار | |||
4 | مهسا علیزاده | تکواندو | کشوری انتخابی تیم ملی – ایلام | اول | صباشهر | |||
5 | ملیکا عباسیان | کاراته | بین المللی – به مناسبت هفته دولت | اول | ||||
6 | نگین ابراهیمی | کاراته | بین المللی – به مناسبت هفته دولت | دوم | ||||
7 | مریم کنعانی | کاراته | بین المللی – به مناسبت هفته دولت | سوم | ||||
8 | هما حسین خانی | کاراته | بین المللی – به مناسبت هفته دولت | سوم | ||||
9 | زهرا زهیری | کاراته | بین المللی – به مناسبت هفته دولت | سوم | ||||
10 | فائزه لشگری | کاراته | بین المللی – به مناسبت هفته دولت | سوم | ||||
11 | آناهیتا رحمانی | ژیمناستیک | آموزشگا های کشور- تبریز | اول | ||||
12 | مدیسا سلطانی | ژیمناستیک | آموزشگا های کشور- تبریز | سوم | ||||
13 | پریسا نوروز افشار | ژیمناستیک | آموزشگا های کشور- تبریز | دوم تیمی | ||||
14 | کیمیا شرافتمند | ژیمناستیک | آموزشگا های کشور- تبریز | سوم تیمی | ||||
15 | درسا خروجردی | ژیمناستیک | آموزشگا های کشور- تبریز | چهارم | ||||
16 | مریم محمودی سرشت | تیراندازی با کمان | جایزه یزرگ تری دی جهانی- ترکیه | اول | ||||
17 | ||||||||