شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۰۵ خرداد ۹۷

کشف ۱۱ میلیارد ریال مودم قاچاق در غرب تهران

به روز شده در ۱۶ خرداد ۱۳۹۶

شهریاریها : فرمانده انتظامی غرب استان تهران از کشف ۱۱ میلیارد ریال مودم قاچاق در غرب تهران خبر داد.

 سردار محسن خانچرلی پیش از ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا، ماموران یگان امداد استان حین گشت زنی در عوارضی تهران-ساوه به یک دستگاه خودرو تریلی مشکوک شده و جهت بررسی، خودرو را متوقف کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران در بازرسی از خودروی توقیفی ۳۴۲ کارتن مودم قاچاق کشف کردند،افزود: با توجه به فقدان مدارک گمرکی در این خصوص، متهم بلافاصله دستگیر و جهت بررسی بیشتر به مقر انتظامی انتقال داده شد.

وی با اشاره به اینکه ارزش ریالی کالای قاچاق کشف شده توسط کارشناسان ۱۱ میلیارد ریال برآورد شده است، افزود: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به تاثیرات منفی قاچاق کالا بر اقتصاد، گفت: پلیس به شدت با این معضل اقتصادی مبارزه کرده و تمام محورهای مواصلاتی غرب استان تهران را به شدت زیر نظر دارد و در برخورد با متخلفان لحظه ای درنگ نخواهد کرد.

خانچرلی در پایان با بیان اینکه نیروی انتظامی طبق قانون با جدیت با قاچاقچیان کالا و ارز برخورد خواهد کرد از شهروندان خواست:تا در صورت مشاهده هرگونه فعالیت مشکوک موضوع را با سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...