شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۲۵ مهر ۹۷

شیخی از پیروزی تیم‌های والیبال شهریار در لیگ والیبال کشور خبر داد

به روز شده در ۱۳ آذر ۱۳۹۶

شهریاریها : رئیس هیئت والیبال شهرستان شهریار از پیروزی تیم های والیبال در لیگ یک بزرگسالان و نوجوانان خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار؛ محمد شیخی افزود: رقابت های والیبال دسته یکم کشور در رده سنی بزرگسالان و نوجوانان روز یکشنبه در شهریار ادامه پیدا کرد و هر ۲ نماینده شهرستان شهریار در این مسابقات به یک پیروزی دیگر دست یافتند.

وی گفت: تیم‌های والیبال پرسپولیس در رده های بزرگسالان و نوجوانان ، ۲ تیمی هستند که شهریار میزبانی آنها را در لیگ دسته یک کشور بر عهده دارد و هر ۲ تیم نیز توانسته‌اند عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشته و خود را مدعی صعود معرفی کنند.

رئیس هیئت والیبال شهرستان شهریار گفت: در ادامه این مسابقات، روز یکشنبه تیم بزرگسالان پرسپولیس کهن کیش در سالن شورا شهریار برابر تیم نفت و پالایش آبادان قرار گرفت و موفق شد در یک بازی نزدیک و تنگاتنگ با نتیجه ۳ بر ۲ این تیم آبادانی را شکست دهد.

شیخی بیان داشت: تیم پرسپولیس بزرگسالان کهن کیش با نتایج (۲۲ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۸، ۲۰ بر ۲۵ و ۱۵ بر ۱۳) برابر حریف آبادانی خود به برتر دست یافت.

وی عنوان کرد: تیم نوجوانان پرسپولیس هم با مربیگری طاهر نفریه و علیرضا شاهمیری در بازی اول در لیگ دسته یکم با نتیجه ۳ بر ۱ تیم کرمان و در بازی دوم تیم اراک را با همین نتیجه شکست داد.

این مسئول در پایان ضمن تشکر از احمد عبدالوند رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار به جهت حمایت از میزبانی این شهرستان در لیگ دسته یکم والیبال از زحمات اصغر نائینی و حسین وزیری مربیان تیم بزرگسالان پرسپولیس کهن کیش تقدیر کرد.

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...