شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۲۶ تیر ۹۷

همایش پاکسازی و نظافت معابر شهری با شعار نگاهی نو شهری پاک در ملارد

به روز شده در ۲۶ تیر ۱۳۹۶

شهریاریها : مسئولین و اقشار مختلف مردم شهرستان روز شنبه ۲۴ تیر ماه ۹۶ همیار نیروهای شهرداری شدند تا به شعار ” نگاهی نو ،شهری پاک ” رنگ واقعیت ببخشند.

همایش پاکسازی و نظافت معابر شهری ( جمع آوری نمادین زباله های سطح شهر بهبود و توسعه فرهنگ شهر نشینی)صبح روز شنبه ۹۶/۴/۲۴ با حضور مسئولین شهرستان،ریاست و پرسنل اداره ورزش و جوانان و با تجمع دوست داران محیط زیست در خیابان امام خمینی و پارک امام(ره) سرآسیاب آغاز شد و چندین نقطه دیگر شهر به صورت نمادین نظافت و پاکسازی شد.

این برنامه با ابتکار هیات جانبازان و معلولین و موسسه حمایت از معلولین شهید قربانی شهرستان و در اقدامی هماهنگ با همکاری ادارات ورزش و جوانان،شهرداری،هلال احمر و بهزیستی انجام گرفت.

قربانی رئیس موسسه حمایت از معلولین و رییس هیات جانبازان و معلولین شهرستان در این مراسم افزود: امروز تمام تجهیزات برای نظافت شهر بسیج شده اند تا در اقدامی هماهنگ با پاکسازی نمادین فضای شهر به استقبال شهری زیبا بروند.

 

قربانی افزود: این برنامه با هدف فرهنگ سازی در جامعه انجام می گیرد تا مردم بدانند که همه در قبال شهر مسوولیت دارند و همانطور که به نظافت منزل و محیط کار خود اهمیت می دهند به تمیزی شهر نیز توجه داشته باشند.

وی بیان داشت: شهر مانند یک موجود زنده است و به هوا و زمین پاک نیاز دارد و همه باید بدانند که به محیط زیست توجه داشته و با احترام به حقوق شهروندان در پاکی و نظافت آن بکوشند.

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...