شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۰۵ خرداد ۹۷

مهندس مسعود رهنما به سمت شهردار شهریار منصوب شد

به روز شده در ۱ دی ۱۳۹۲

OLYMPUS DIGITAL CAMERAشهریاریها به نقل از پایگاه خبری شهرداری شهریار: مراسم توديع مهندس حسینی و معارفه مهندس مسعود رهنما بعنوان شهردار شهریار با حضور جمع کثيري از مسئولين استان،  خانواده های معزز شهدا و جانبازان سرافراز، و شهروندان شهریار در محل تالار ایران برگزار گرديد.
این مراسم با حضور گروسي نماينده مجلس شوراي اسلامي، کریمی معاون عمرانی استانداری تهران ،حجت الاسلام و المسلمين سالمی امام جمعه شهر شهریار ،هاديزاده فرماندار شهرستان شهريار و معاونين ،عزیزی رئیس دادگستری شهرستان ،طاووسي دادستان شهرستان ، سرپرست شهرداری و اعضاي شوراي اسلامي شهر شهریار، معاونین شهردار و مسئولین مناطق و نواحی شهرداری ، ائمه جمعه شهرستان ،مسئولين نظامي و انتظامي شهرستان ،رؤساي ادارات شهرستان، مسئولين شهر شهریار، خانواده هاي معظم شهدا و ایثارگر ،ديگر مسئولين و اصحاب رسانه، برگزار گرديد.
لازم به ذکر است در اين مراسم از زحمات مهندس اسماعیل آبادی که سه ماه بعنوان سرپرست شهرداري شهریار، فعاليت نموده بود، تقدير صورت پذيرفت.
و همچنین در پايان مراسم از خدمات مهندس حسینی که نزديک به 7 سال مسئوليت شهرداري شهریار را بر عهده داشت تجليل و طي حکمی از سوی رحمانی فضلی وزیر کشور، مهندس مسعود رهنما به سمت شهردار شهریار منصوب گرديد.
شايان ذکر است رهنما دانش آموخته عمران با گرايش راه و ساختمان و مهندسی حمل و نقل و ترافیک و همچنين داراي 23 سال سابقه مديريتي میباشد.
معاون وزیر راه و ترابری ،مدیر عامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، معاون وزیر در ساخت و توسعه آزاد راه های کشور، مدیرعامل و رئیس هئیت مدیره شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش، مدیرکل دفتر امور اقتصادی سرمایه گذاری و مشارکت های وزارت راه و ترابری ،مدیر عامل و عضو هئیت مدیره سازمان پایانه ها و پارک سوارهای شهرداری تهران ،مدیر مرکز کنترل و ترافیک و مدیریت شهر تهران ،معاون شهرسازی در مناطق 18 و 19 تهران، مشاور و معاون منابع انسانی شهرداری تهران ،قائم مقام و نائب رئیس هئیت مدیره شرکت کنترل ترافیک تهران ،مشاور ارشد و معاون امور فنی شرکت ملی نفت کش (NITC) از مهم ترين سوابق مديريتي وي به شمار مي رود.
در ادامه رئيس شوراي اسلامي شهر شهریار با خرسندي از سکان داري مهندس رهنما بر مديريت شهري شهرداري شهریار گفت: شوراي اسلامي استوار و محکم پشتيبان شهردار منتخب بوده تا بتوان با همکاري، تعامل و همبستگي با يکديگر و هم چنين تعامل با ديگر دستگاه هاي اجرايي و فرهنگي اقدامات مثبت و سازنده اي را در راستاي ارتقاي خدمات بخشي به مردم و شهر شهریار برداريم.

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...