شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۰۱ اسفند ۹۶

مردم اندیشه و شهریار برای طی مسیر ۵ کیلومتری ۷ ساعت در ترافیک ماندند/خبری از مسئولان نبود

به روز شده در ۱۱ بهمن ۱۳۹۶

شهریاریها : نماینده مردم شهریار، ملارد و قدس در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم اندیشه و شهریار برای طی یک مسیر ۵ کیلومتری در شرایط بارندگی،۷ ساعت در اتومبیل محبوس شدند.

 محمد محمودی شاه نشین  در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۱۰ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود گفت: یاد و خاطره فجرآفرینان انقلاب اسلامی و شهدای بهمن سال ۵۷ را گرامی می دارم.

نماینده مردم شهریار، ملارد و قدس در مجلس شورای اسلامی افزود: در این برهه از زمان که هر روز کشور عزیزمان مواجه با یک بحران، توطئه، حمله سیاسی و تروریستی دشمنان خود است و همچنین برای دفاع از تمامیت ارضی ایران و حفظ امنیت و آسایش مردم همه  نیازمند همدلی، همزبانی و همراهی و مهرورزی به یکدیگر هستیم.

محمودی شاه نشین تصریح کرد: دولت باید اعتماد مردم را جلب کند و مجلس نیز باید تمام توان و برنامه اش را برای حل مشکلات مردم از جمله بیکاری، مبارزه با بی عدالتی در توزیع منابع و فرصت های شغلی و سرمایه گذاری به کار گیرد و باید دست کسانی را که به اموال عمومی دراز شده قطع کند.

 

تحزب گرایی می تواند کشور را از آفت تفکر سلیقه ای افراد و دولت ها نجات دهد

وی ادامه داد: تحزب گرایی می تواند این کشور را از آفت تفکر سلیقه ای افراد و دولت ها نجات دهد، مطمئن باشیم که جماعت به ذلالت و گمراهی نمی رود و دست خدا همیشه با جماعت است، باید به روزی برسیم که برنامه ریزان و سیاستگذاران این کشور در مقابل ملت پاسخگو باشند و همه در مقابل تصمیمات صحیح و ناصحیح خود پاسخگوی مردم باشیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: متاسفانه در حال حاضر استفاده از ابزارهای انگیزشی و برنامه و اراده ای برای تشخیص کارآمدی از ناکارآمدها نیست و ما باید از قانون مدارها در مقابل متخلفین حمایت کنیم.

وی افزود: تشویق و پاداش برای کسانی که مسئولیت پذیرند و تنبیه برای کسانی که در انجام وظیفه کوتاهی می کنند باید لحاظ شود، مگر می شود بین دوغ و دوشاب فرق گذاشت.

 

فرماندارانی که نان شهرستان را می خورند و در شمال تهران زندگی می کنند کجا بودند​

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: در این سه روز که استان تهران بارندگی داشت با ناتوانی هایی روبه رو شدیم که جای تاسف دارد، بنده ضمن قدردانی از زحمات شبانه روزی شخص استاندار تهران از آقای مقیمی گله مندم که راهداری کجاست، فرماندارانی که نان شهرستان را می خورند و در شمال تهران زندگی می کنند کجا بودند، مردم اندیشه و شهریار برای یک مسیر ۵ کیلومتری ۷ ساعت در اتومبیل محبوس شدند و خبری از آنان که باید باشند نبود.

وی ادامه داد: چرا هیچ ابزار تنبیهی وجود ندارد، چه کسی باید کارگران شریف شهرداری ها را که با دست خالی به کمک مردم رفته اند تشویق کنند و مدیرانی که حتی جواب تلفن نماینده را نمی دهند تنبیه کنند؟

محمودی شاه نشین تصریح کرد: مردم تا کی باید تاوان ناتوانی و نالایقی بعضی از مدیران را که سرلوحه کارشان سیاسی کاری، تفرقه افکنی و ایجاد بی اعتمادی در مردم است را بدهند.

وی ادامه داد: قضات و اساتید دانشگاه ها، معلمین، دبیران، مدیران، ایثارگران عزیز و آتشنشانان مطمئن باشند که مجلس به وظیفه خود عمل کرده و در جهت ایجاد یک بستر مناسب و قدردانی از تلاش صاحبان علم و اندیشه و صداقت را در سرلوحه کار قرار می دهد.

محمودی شاه نشین یادآور شد: با هر بند و ماده ای که با توسل به عوام فریبی و پوپولیستی حقوق صاحبان علم و دانش و مهارت های تخصصی و فنی و انسانی را نادیده گرفته و از بین می رود مخالفت می شود./

نظر شما

یک دیدگاه در “احتمال آبگرفتگی معابر در 7 استان طی دو روز آینده /پایتخت بارانی می‌شود”

  1. سامان عادل گفت:

    مطابق سرشماری سال ۱۳۹۰ شهرستان شهریار با ۶۲۲ هزار نفر پانزدهمین شهرستان پر چمعیت کشور است. اما علی الظاهر شهر بزرگی نیست! می دانید چرا ؟ چون متاسفانه شهرهای به هم پیوسته این شهرستان کوچک (شهریار،اندیشه،باغستان،وحیدیه،فردوسیه،صباشهر،شاهد شهر) دارای شهرداری های مستقل هستند که خیلی ضعیف هستند.علاوه بر این شهرهای شهریار و اندیشه نیز با شهر کرج مرکز استان البرز و ملارد که شهرستان دیگری است همسایه اند.ولی عملاً در این منطقه وسیع کسی احساس جدا بودن این شهرها را ندارد و این مجموعه عملاً مانند یک کلانشهر می باشد. لذا ضروری است نمایندگان محترم شورای این شهرها مشابه آنچه که در اراک، ساری تبریز و … اتفاق افتاد نسبت به ادغام شهرداری های کوچک در شهرداری شهریار اقدام نمایند تا ضمن صرفه جویی در تشکیلات اداری از اندک فضاهای باقی مانده در فواصل این شهرها برای گسترش فضای سبز استفاده نمایند. ضمنا در صورت تحقق شهریار بزرگ، قطعاً این کلانشهر مشمول دریافت تسهیلات احداث مترو نیز خواهد شد.لازم به ذکر است با توجه به رشد ۸% جمعیت شهرستان پیش بینی می شود که جمعیت در حال حاضر از ۸۰۰ هزار نفر فراتر باشد.

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...