شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۰۱ شهریور ۹۶

مدال آوران ورزش شهرستان شهریار

به روز شده در ۱۳ آذر ۱۳۹۳

شهریاریها :جدول مدال آوران ورزش شهرستان شهریار در مسابقات کشوری ، بین المللی ،آسیایی ، جهانی در سال 1393 ( به روز رسانی آذرماه )

ردیف نام و نام خانوادگی رشته ورزشی سطح مسابقات مقام کسب شده محل سکونت
1

 

مهدی علیاری کشتی فرنگی جام جهانی- تهران سالن هفت تیر طلا انفرادی- اول تیمی فردوسیه
کشوری انتخابی تیم ملی- قزوین اول
آسیایی- اینچئون کره جنوبی اول
2 داود اخباری کشتی فرنگی جام جهانی- تهران سالن هفت تیر اول تیمی اندیشه فاز یک
جایزه بزرگ فیلا – باکو آذربایجان سوم انفرادی
3 داود عابدین زاده کشتی فرنگی جام جهانی- تهران سالن هفت تیر اول تیمی شهریار
کشوری انتخابی تیم ملی- قزوین سوم
4 محمد نوربخش کشتی فرنگی جام جهانی- تهران سالن هفت تیر اول تیمی شهریار
کشوری انتخابی تیم ملی- قزوین پنجم
5 علی علیاری کشتی فرنگی آسیایی – قزاقستان سوم فردوسیه
6 مجید علیاری کشتی فرنگی کشوری انتخابی تیم ملی- قزوین چهارم فردوسیه
7 شیرزاد بهشتی طلا کشتی فرنگی کشوری انتخابی تیم ملی- قزوین اول اندیشه فاز یک
8 یوسف اخباری کشتی فرنگی کشوری انتخابی تیم ملی- تهران اول اندیشه فاز یک
کشوری انتخابی تیم ملی- قزوین
9 وحید میرفتح الهی کشتی فرنگی کشوری انتخابی تیم ملی – تهران اول امیریه
کشوری انتخابی تیم ملی- قزوین چهارم
10 مصطفی خاقانی کشتی فرنگی کشوری انتخابی تیم ملی – تهران دوم سعیدآباد
11 داود رستمی کشتی فرنگی کشوری انتخابی تیم ملی – تهران سوم
12 سعید امنی کشتی فرنگی بین المللی روزجهانی کودک تهران دوم امیریه
13 پدرام جمشیدی کشتی آزاد کشوری انتخابی تیم ملی – تهران اول وایین
آسیایی- مغولستان اول
14 یونس امامی کشتی آزاد بین المللی روزجهانی کودک- تهران اول ویره
15 امیررضا فتاحی کشتی آزاد بین المللی روزجهانی کودک- تهران دوم اندیشه فاز 3
16 امیرعلی یوسف گرمابکی کشتی آزاد بین المللی جایزه بزگ آذربایجان سوم
17 امیرحسین درویشی کاراته کشوری انتخابی تیم ملی- تهران سوم امیریه
بین المللی – ارومیه اول
18 عباس دانش نیک دومیدانی جانبازان مسابقات بین المللی تهران سوم شهریار
19 حسین جوکار دومیدانی جانبازان مسابقات بین المللی تهران سوم شهریار
20 افشین حاجی زاده کاراته بین المللی- ارومیه اول شهریار
21 احسان زمانی کبدی کشوری- بابلسر سوم شهریار
22 محمد رفیق دوست کبدی کشوری- بابلسر سوم شهریار
23 کیوان ارشد کبدی کشوری- بابلسر سوم شهریار
24 محمدرضا عبدالهی تکواندو- نونهالان کشوری انتخابی تیم ملی – تهران سوم شهریار
25 علی عبادی شطرنج کشوری- رشت پنجم اندیشه فاز3
26 محسن رمضانی دوچرخه سواری بین المللی-جام کاپ پا مان ترکیه چهارم اندیشه فاز یک
بین المللی – بیتلیس ترکیه سوم
قهرمانی کشور- اراک سوم
27 فرهاد شاهمیری والیبال مسابقات لیگ جهانی داور بین المللی شهریار
قهرمانی مردان جهان
28

 

مهدی مهدوی والیبال لیگ جهانی والیبال چهارم صبا شهر
قهرمانی مردان جهان ششم
آسیایی- اینچئون کره جنوبی اول
29 محمدمهدی زمینی تکواندو پومسه -خردسالان کشوری انتخابی تیم ملی – تهران اول
30 امیرحسین کشوری تکواندو پومسه- خردسالان کشوری انتخابی تیم ملی – تهران اول
31 حسین شجاعی تکواندو پومسه- خردسالان کشوری انتخابی تیم ملی – تهران اول
32 صادق ابراهیم نژاد تکواندو پومسه -بزرگسالان کشوری انتخابی تیم ملی – تهران دوم
33 آرمین اکبری تکواندو پومسه- بزرگسالان کشوری انتخابی تیم ملی – تهران دوم
34 کامیاب صادقی تکواندو پومسه- بزرگسالان کشوری انتخابی تیم ملی – تهران دوم
35 امیررضا نوروزی تکواندو پومسه – نونهالان کشوری انتخابی تیم ملی – تهران سوم
36 امین ده ده خانلو تکواندو پومسه- نونهالان کشوری انتخابی تیم ملی – تهران سوم
37 پویا صداقت تکواندو پومسه- نونهالان کشوری انتخابی تیم ملی – تهران سوم
38 عبدالله فاطمی ریکا وزنه برداری – پیشکسوتان جهانی – آذربایجان اول
39 علیرضا شاکری وزنه برداری – پیشکسوتان جهانی – آذربایجان دوم
40       اسمعیل رهگذر کوهنوردی قله لنین – قرقیزستان ــــــ
آرارات
41 حمداله رهگذر کوهنوردی آرارات ــــــ
42 امیرحسین بهرامیان کشتی فرنگی کشوری- تهران دوم
43 علیرضا مهربانپور کشتی فرنگی کشوری- تهران دوم
44 سعیدکرمی کشتی فرنگی کشوری- تهران سوم
45 مجتبی قلی پور کاراته – کاتای تیمی بین المللی- به مناسبت هفته دولت دوم- تیمی
46 سیدمهدی موسوی کاراته- کاتای تیمی بین المللی- به مناسبت هفته دولت دوم- تیمی
47 احسان نوری کاراته- کاتای تیمی بین المللی- به مناسبت هفته دولت دوم- تیمی
48 کاظم مایلی کاراته-کاتای انفرادی بین المللی- به مناسبت هفته دولت دوم
49 مهدی محمدپور کاراته-کاتای انفرادی بین المللی- به مناسبت هفته دولت اول
50 اشکان رهنما کاراته- کومیته بین المللی- به مناسبت هفته دولت دوم
51 امین عسگری کاراته- کاتا بین المللی- به مناسبت هفته دولت سوم
52 پارسا علینقی کاراته- کومیته بین المللی- به مناسبت هفته دولت سوم
53 احسان رستمی کاراته- کومیته بین المللی- به مناسبت هفته دولت سوم
54 سجاد نجفی بوکس کشوری- کرمانشاه اول
55 سیامک یقینی بوکس کشوری- کرمانشاه اول
56 ارشیا قاسم پور بدمینتون کشوری – تهران دوم
57 علی سلمانی کشتی آزاد بین المللی – آذربایجان اول
58 محمدرضا اسدی ژیمناستیک آموزشگاهای کشور- ورامین اول
59 محمدسینا قره داغی ژیمناستیک آموزشگاهای کشور- ورامین دوم
60 مهدی رحمتی ژیمناستیک آموزشگاهای کشور- ورامین اول
61 محمدطاها حسینی ژیمناستیک آموزشگاهای کشور- ورامین سوم
62 محمد دلیری والیبال جوانان آسیایی – بحرین اول
63 محمود ستاری انجمن ورزش های رزمی- موی تای بازیهای آسیایی – تایلند دوم بزرگسالان
بانوان
1 بهنوش محمدی کاراته کشوری انتخابی تیم ملی – تهران سوم اندیشه فاز یک
2 کوثر حق پرست کاراته کشوری انتخابی تیم ملی – تهران دوم اندیشه فاز یک
3 مریم ملکی فلاح بوچیا- جانبازان کشوری انتخابی تیم ملی- تهران اول شهریار
4 مهسا علیزاده تکواندو کشوری انتخابی تیم ملی – ایلام اول صباشهر
5 ملیکا عباسیان کاراته بین المللی – به مناسبت هفته دولت اول
6 نگین ابراهیمی کاراته بین المللی – به مناسبت هفته دولت دوم
7 مریم کنعانی کاراته بین المللی – به مناسبت هفته دولت سوم
8 هما حسین خانی کاراته بین المللی – به مناسبت هفته دولت سوم
9 زهرا زهیری کاراته بین المللی – به مناسبت هفته دولت سوم
10 فائزه لشگری کاراته بین المللی – به مناسبت هفته دولت سوم
11 آناهیتا رحمانی ژیمناستیک آموزشگا های کشور- تبریز اول
12 مدیسا سلطانی ژیمناستیک آموزشگا های کشور- تبریز سوم
13 پریسا نوروز افشار ژیمناستیک آموزشگا های کشور- تبریز دوم تیمی
14 کیمیا شرافتمند ژیمناستیک آموزشگا های کشور- تبریز سوم تیمی
15 درسا خروجردی ژیمناستیک آموزشگا های کشور- تبریز چهارم
16 مریم محمودی سرشت تیراندازی با کمان جایزه یزرگ تری دی جهانی- ترکیه اول
17
 
 
 

 

مطالب مرتبط

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...