شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۰۵ خرداد ۹۷

فرماندار شهرستان قدس: ۱۲۳ نفر در قدس تایید صلاحیت شدند

به روز شده در ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

شهریاریها : فرماندار شهرستان قدس از تایید صلاحیت ۱۲۳ نفر از نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در شهرستان قدس خبر داد.

سید مهدی محمدی عصر شنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ستاد انتخابات قدس تلاش خود را در راستا برگزاری هرچه باشکوه تر انتخابات انجام داده و می دهد، افزود:صلاحیت تعداد۱۲۳ نفر از نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا تایید و این امر به نامزدها اعلام شده است.

وی ادامه داد: از این امار ۸۲۹ نفر ثبت نام کننده، ۴۳۷ نفر زن ، ۳۹۲ نفرمرد بوده اند  که از این تعداد ۲۸۶ نفر دارای مدرک دیپلم ، ۲۸۶ نفر فوق دیپلم، ۲۲۹ نفر لیسانس و ۹۰ نفر فوق لیسانس بودند و در مجموع ۱۲۳ نفر توسط شورای نظارت و هئیت اجرایی تائید صلاحیت شده اند.

رئیس حوزه انتخابیه شهرستان قدس گفت: تعداد ۱۲۰ شعبه اخذ رای و مجموع ۳۶۰ صندوق  که در هر شعبه دو صندوق به صورت الکترونیک و یک صندوق به صورت برگه کار اخذ رای را انجام خواهند داد و همچنین مجموع ۸۰۰ نفر در پای صندوق های رای کار رای گیری و نظارت را انجام خواهند داد.

وی با تاکید بر آمادگی همه عوامل برگزاری انتخابات در شهرستان قدس گفت: ستاد انتخابات شهرستان قدس آمادگی لازم برای برگزاری انتخابات پر شور و باشکوه در ۲۹ اردیبهشت را دارند و به امید خدا حماسه پر شوری رقم خواهد خورد.

مطالب مرتبط

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...