شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۲۶ تیر ۹۷

دکتر ناجی: شهرستان شهریار نیاز به ایجاد ۹ هزار شغل دارد

به روز شده در ۱۳ آذر ۱۳۹۶

شهریاریها : فرماندار شهریار گفت: به نسبت جمعیت استان و به طور متوسط با توجه به جمعیت شهرستان نیاز به ایجاد ۹هزار شغل داریم و این محقق نمی‌شود مگر با همراهی صنعتکاران و تولیدکنندگان که محور اصلی بهبود اشتغال هستند.

سعید ناجی در نشست‌هم اندیشی فعالان اقتصادی و صنعتی این شهرستان که با حضور مسئولان اداره کار، صنعت معدن، مالیات، محیط زیست و ارزش افزوده و عموم تولیدگران و صنعتگران شهرستان در محل فرمانداری شهریار برگزار شد اظهار داشت: برای رفع نابه‌سامانی که در ذهن صنعتکاران نقش بسته باید تلاش بیشتری وجود داشته باشد.

وی ادامه داد: این‌گونه برنامه ها و جلسات کمک می‌کند که میزان تعامل، تفاهم و درک مشترک از موضوعات بیشتری شده و بتوانیم در مسیر رفع مشکلات با جدیت، تلاش و کوشش بیشتری قدم برداریم.

فرماندار شهریار با اشاره به اینکه تولید و صنعت پایه‌های استحکام و بنیان کشور است تصریح کرد: حوزه اقتصاد سیاسی از دیگر رویکرد های دنیا، بازار و اقتصاد است که ما نیز نباید به آن بی‌توجه باشیم؛ چراکه رفتار اقتصادی موجب رشد و تعالی می‌شود و دولت نیز در حال تلاش است تا زمینه تولید ارتقاء پیدا کند.

ناجی ضمن اشاره به مشکلات بهداشتی و درمانی منطقه که نیاز اساسی مردم غرب تهران به ویژه شهریار است گفت: ایجاد هماهنگی بسیار وقت‌گیر شده و همین امر سبب شده که اشتغال و تولید قدری با کندی پیش برود، اما با این حال در تلاشیم که موانع این مسیر را با تعامل و همراهی‌در شهرستان برداریم.

وی با بیان اینکه تولید باید مطالبات خود را داشته باشد بیان کرد: آموزش، ارتباط مستمر و همچنین پیگیری‌های لازم با دستگاه‌های مرتبط و فرمانداری و همچنین ایجاد تعامل مطلوب از برنامه‌هایی است که باید در ادامه مسیر بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

فرماندار شهریار تأکید کرد: به نسبت جمعیت استان و به طور متوسط با توجه به جمعیت شهرستان نیاز به ایجاد ۹هزار شغل داریم و این محقق نمی‌شود مگر با همراهی صنعتکاران و تولیدکنندگان که محور اصلی بهبود اشتغال هستند.

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...