شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۲۶ تیر ۹۷

دستگیری ۲۹ شرور در شهریار/۲۵ قهوه خانه و ۳۰ پارک پاکسازی شد

به روز شده در ۲۰ شهریور ۱۳۹۶

شهریاریها : فرمانده انتظامی شهرستان شهریار از دستگیری ۲۹ نفر از اراذل و اوباش در شهریار خبر داد و گفت: در این طرح ۲۵ قهوه خانه و ۳۰ پارک پاکسازی شد.

سرهنگ فریدون مکرمی اصل عصر یکشنبه با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ماموران انتظامی شب گذشته در تداوم دو هفته کار مستمر و نیز پایش های اطلاعاتی صورت گرفته موفق شدند در ۱۳ فقره عملیات در نقاط مختلف شهر شهریار، ۲۹ نفر از  اراذل و اوباش و مزاحمان نوامیس را دستگیر کنند.

مکرمی اصل افزود: این افراد مرتکب جرایمی از قبیل تخریب اموال، درگیری، ایجاد مزاحمت برای نوامیس، نگهداری و خرید و فروش مواد مخدر و سلاح شدند.

وی با اشاره به اینکه در این طرح ۲۵ قهوه خانه و ۳۰ پارک و تفرجگاه پاکسازی شد، عنوان کرد:  در این عملیات ها ۷۰دستگاه انواع وسائط نقلیه متخلف توقیف و مقادیری سلاح کشف شد.

 فرمانده انتظامی شهرستان شهریار بیان داشت: این گونه عملیات ها ادامه خواهد داشت و تلاش می کنیم شهر را برای شهروندان امن و از سوی دیگر برای اراذل و اوباش و مزاحمان نوامیس ناامن کنیم.

وی گفت: پلیس خدمتگزار و حامی مردم و در همه حال به فکر امنیت و آرامش مردم است و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

مکرمی اصل در پایان اظهار داشت: پلیس از تمامی ظرفیت ها و توان خود در راستای مقابله با جرایم و برخورد با قانون ‌شکنان استفاده خواهد کرد و مجرمان و متخلفان بدانند که هیچگاه نمی‌توانند از نگاه تیزبین پلیس و قانون در امان باشند.

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...