شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۲۶ تیر ۹۷

تیم هاکی رباط کریم تهران قهرمان لیگ دسته یک کشور شد

به روز شده در ۲۴ تیر ۱۳۹۶

شهریاریها : تیم هـیئت هاکی رباط کریم تهران امروز در بازی فینال مقابل تیم هاکی لرستان به میدان رفت و با شکست این تیم قهرمان لیگ دسته یک کشور شد و به لیگ برتر سعود کرد.

تیم هیئت هاکی رباط کریم تهران پس از عبور از سد تیم های مازندران، فارس ، گلستان، زاهدان و کرمان در دیدار امروز مقابل تیم لرستان با شکست ۵ بر ۴ قهرمان این دوره از مسابقات شد .

مسعود مختاری، رییس هیات هاکی استان تهران در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تبریک این قهرمانی به ورزش دوستان رباط کریمی و بازیکنان این تیم اظهار داشت: قهرمانی تیم رباط کریم تهران در مسابقات لیگ دسته یک کشور حاصل تلاش ، همدلی و همراهی همه بازیکنان ،مربیان،سرپرستان ومسئولین هئیت و نوید فردایی روشن وپرامیدبرای ورزش هاکی در تهران و شهرستان رباط کریم خواهد بود .

وی با تقدیر از مسولان برگزاری این دوره از مسابقات خصوصا فدراسیون محترم هاکی جمهوری اسلامی از همه کسانی که در امادگی این تیم و مهیا نمودن شرایط برای قهرمانی این پیروزی شیرین نقش داشتند تشکر کرد و این قهرمانی را به خانواده های معظم شهدا تقدیم کرد.

بر اساس این گزارش، تیم هاکی رباط کریم در پی این قهرمانی به لیگ برتر هاکی کشور صعود کرد.

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...