شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۰۳ تیر ۹۸

اپلیکیشن‌های موبایل در جشنواره از وب‌سایت‌ها پیشی گرفتند

به روز شده در ۱۷ مهر ۱۳۹۷

شهریاریها : در کنفرانس مطبوعاتی یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران مطرح شد
درکمتر از ۱۰ روز ۱۷۰ اپ Ios و ۴۴۴ وبسایت تاکنون در یازدهمین جشنواره وب و‌موبایل ایران ثبت نام کرده اند / مشارکت گسترده در یازدهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران

به گزارش روابط عمومی جشنواره وب و موبایل ایران، نشست خبری یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران پیش از ظهر امروز در فرهنگسرای فناوری اطلاعات برگزار شد.
در این نشست خبری که با حضور رضا الفت نسب سخنگوی اتحادیه کشوری کسب و کارهای اینترنتی و دبیر جشنواره، میلاد احرام پوش، هم بنیان‌گذار جشنواره وب و موبایل ایران و شایان شلیله، دبیر انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی تهران برگزار شد، شرایط شرکت در جشنواره یازدهم و برنامه‌های این جشنواره اعلام شد.
دبیر جشنواره وب و موبایل ایران از حضور میلیونی داوران مردمی خبر داد و گفت:‌رای گیری جشنواره وب و موبایل ایران توسط کاربران وب و اپ‌ها انجام می‌شود و امسال منتظر مشارکت میلیونی مردمی در این داوری هستیم.

ثبت نام جشنواره وب آغاز شده است، کاندیداها ۱ بهمن معرفی می‌شوند

 
شایان شلیله، هم بنیان گذار و دبیر انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی تهران در این نشست با اشاره به آغاز ثبت نام جشنوارهوب و موبایل از یکم مهر ماه ۱۳۹۷، اظهار داشت: یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران با حضور وب سایت‌ها و اپلیکیشن‌هایایرانی آغاز شده است و تا آخر آبان ماه ادامه دارد.
شلیله افزود: جشنواره وب از نظر اجرا به سطح استاندارد نزدیک شده است و فرایندهای ثبت نام و رأی گیری همچون سال گذشتهانجام می شود. داوری مردمی سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها از ۵ آذر آغاز شده و داوری تخصصی نیز از ۱ آذر کلید می خورد.
دبیر انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی تهران تصریح کرد: کاندیداها در ۱ بهمن معرفی می‌شوند و پس از آن شورای داوریبرگزار می‌شود و سپس کاندیداهای نهایی در هر بخش، در معرض داوری نهایی قرار گرفته و برگزیدگان در مراسم اختتامیه در تاریخ۲۵ بهمن و ۲۶ بهمن در کنفرانس سالانه وب و موبایل ایران معرفی می‌شوند.
شلیله از شرکت ۴۴۴ وب سایت در ۱۰ روز نخست ثبت نام خبر داد و گفت:‌ ۱۵۰ وب سایت جدید در جشنواره ثبت نام کرده‌اند و ۵۴اپ جدید ios داریم. ثبت نام اپ های اندروید از طریق کافه بازار انجام می‌شود که هنوز آغاز نشده است.

دولت حامی معنوی جشنواره وب و موبایل ایران است
سخنگوی اتحادیه کسب و کارهای اینترنتی کشور در نشست خبری یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران به حمایت معنوی دولتاز کسب و کارهای اینترنتی اشاره کرد و گفت:‌ این جشنواره توسط بخش خصوصی برگزار می‌شود اما دولت و نهادهای عمومی بهعنوان حامی معنوی جشنواره وب و موبایل ایران حضور دارند.
رضا الفت نسب افزود: وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات، ستاد دانش بنیان معاونت علمی ریاست جمهوری، مرکز توسعه تجارتالکترونیک وزارت بازرگانی، اتحادیه کشور کسب و کارهای اینترنتی، اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران، بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای،سازمان فناوری اطلاعات شهر تهران، اتاق اصناف تهران، اتاق بازرگانی و فرابورس از جمله حامیان معنوی این دوره از جشنوارههستند.
دبیر جشنواره وب و موبایل ایران خاطرنشان کرد:‌ امسال انتظار رأی میلیونی مردمی در جشنواره را داریم و این سطح از مشارکت درهیچ رویداد دیگری از این حوزه دیده نشده است که نشان از تثبیت جشنواره وب و موبایل ایران دارد.

اپلیکیشن‌های موبایل در جشنواره از وب‌سایت‌ها پیشی گرفتند
میلاد احرام پوش، هم بنیان‌گذار جشنواره وب و موبایل ایران در نشست خبری جشنواره با اشاره به رشد چشمگیر اپلیکیشن هایموبایل در ایران گفت:‌ سال ۹۲ نزدیک به ۲ میلیون گوشی هوشمند در کشور وجود داشت و اکنون این آمار از ۶۰ میلیون گوشیهوشمند در سال ۹۶ گذشته است. از این رو اپ‌های موبایل نیز با اقبال زیادی روبرو شده‌اند.
احرام پوش افزود: سال گذشته آمار اپ‌های شرکت کننده در جشنواره وب و موبایل ایران از وب‌سایت‌ها بیشتر شد و پیش‌بینیمی‌شود امسال نیز این آمار بیشتر باشد.
وی به حضور گسترده اپ های اندروید در جشنواره اشاره کرد و گفت:‌ اپ‌های اندروید از فراوانی زیادی در سال گذشته برخورداربودند و در حوزه ios نیز شاهد حضور اپ های خوبی بودیم و امیدواریم امسال نیز در مهم‌ترین رویداد وب و موبایل ایران، شاهدحضور اپ های جدید و پر مخاطبی باشیم تا برگزیدگان از کیفیت بالایی برخوردار باشند.
 

مطالب مرتبط

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...