شهریاریها

نخستین پایگاه خبری و اطلاع رسانی شهرستان شهریار

آخرين بروزرساني ۰۵ خرداد ۹۷

انهدام باند بزرگ مواد مخدر غرب تهران/۲۶۰ میلیارد پولشویی کشف شد

به روز شده در ۲۱ خرداد ۱۳۹۶

شهریاریها :  فرمانده انتظامی غرب استان تهران از انهدام باند بزرگ موادمخدر و کشف سه تن مواد افیونی و مسدود شدن ۳۳ حساب بانکی متعلق به باند بزرگ موادمخدر و کشف ۲۶۰ میلیارد ریال پولشویی خبر داد.

 سردار محسن خانچرلی پیش از ظهر شنبه با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان با رصد فعالیت قاچاقچیان موادمخدر در غرب استان تهران در دو ماه گذشته موفق شدند با شناسایی باند بزرگ تهیه و توزیع موادمخدر در چند عملیات مختلف سه تن مواد مخدر از نوع تریاک را کشف کنند.

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران در ادامه با اشاره به اینکه در این عملیات های پلیس، ۱۲ نفر قاچاقچی دستگیر شدند ، بیان داشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان با توجه به ابعاد گسترده فعالیت قاچاقچیان موادمخدر با همکاری ماموران پلیس آگاهی ، بررسی حساب های بانکی این قاچاقچیان را در دستور کار خود قرار دادند.

این مقام ارشد انتظامی اضافه کرد: ماموران انتظامی با هماهنگی مقام قضائی پس از بررسی دقیق سوابق و مشخصات قاچاقچیان دستگیر شده، موفق به شناسایی ۳۳ حساب بانکی فعال آنها در بانک های مختلف کشور  شدند.

خانچرلی بیان داشت: با هماهنگی مقام قضائی، تراکنش حسابهای فعال قاچاقچیان از بانکهای مربوطه استعلام و همچنین مشخصات املاک منقول و غیرمنقول آنها بدست آمده که با بررسی حساب های بانکی مشخص شد مجموع گردش مالی قاچاقچیان موادمخدر، ۲۶۰ میلیارد ریال بوده است.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران در پایان با اشاره به مسدود شدن حساب های بانکی قاچاقچیان با هماهنگی مقام قضائی خاطرنشان کرد: در همین راستا دو دستگاه پژو پارس ،یک دستگاه پژو ۴۰۵،سه دستگاه پراید، یک دستگاه تاکسی ون  ، یک دستگاه خودرو ال نود، یک باب آپارتمان سه طبقه در شهرستان اسلامشهر و یک باب ساختمان دو طبقه درشهر خادم آباد نیز از متهمان توقیف شد.

نظر شما

پاسخ دادن

پیش بینی آب و هوا پایتخت

تهران
27 درجه
37درجه
شهریار
26 درجه
37درجه

پــیـوندهـا

خبرنامه پیامکی شهریاری ها

با عضویت در خبرنامه پیامکی شهریاریها میتوانید عنوان جدیدترین خبرها را به صورت پیامک رایگان بر روی گوشی خود مشاهده بفرمایید...